Hieronder vind je alle laatst bekende uitslagen van alle atleten. Mocht je een uitslag missen, dan kun je dat aan Andre doorgeven.

Bij wegwedstrijden en in de wintermaanden tijdens de crossen worden posities aangegeven.
Een eerste plaats wordt in groen aangegeven.
Een tweede plaats wordt in het blauw weergegeven.
Een derde plaats wordt in het oranje weergegeven.
Een PR wordt in het rood weergegeven.

m e i 2 0 2 2

15 mei – Dennis de Freytas – 10km bij NK 10km WEIR Venloop – 31’36 (17e plaats)
15 mei – Lauran Beijens – 10km bij NK 10km WEIR Venloop – 31’50 (18e plaats)
15 mei – Sara van Grunsven – 10km bij NK 10km WEIR Venloop – 38’40 (8e plaats)
15 mei – Kamiel Watzeels – 1500m bij Competitie – 4’56″85 (PR)
14 mei – Jesse van Gestel – 1500m bij Competitie – 4’43″36 (PR)
14 mei – Lucas Rutjes – 1500m bij Competitie – 5’03″03
14 mei – Emma Gitz – 1500m bij Competitie – 5’50″35 (PR)
14 mei – Nienke Reijnen – 1500m bij Competitie – 6’27″46 (PR)
14 mei – Rogier Gitz – 600m bij Competitie – 1’44″12 (PR)
14 mei – Mila Weerstra – 600m bij Competitie – 1’47″64 (PR)
14 mei – Amy van Gestel – 600m bij Competitie – 1’51″45 (PR)
14 mei – Elin de Koeijer – 600m bij Competitie – 1’54″79 (PR)
13 mei – Jack van Avendonk – 800m bij U-Track – 2’17″54 (PR)
13 mei – Sjef Aertse – 800m bij U-Track – 2’24″23 (PR)
1 mei – Noël van Selow – 800m bij Competitie – 2’36″74
1 mei – Lars Schellekens – 800m bij Competitie – 2’02″50
1 mei – Tijke Wentink – 800m bij Competitie – 2’08″48
1 mei – Puk van Gool – 100m bij Competitie – 12″46
1 mei – Puk van Gool – 400m bij Competitie – 53″33
1 mei – Ian de Juncker – 800m bij Competitie – 57″99 (PR)
1 mei – Lauran Beijens – 5000m bij Competitie – 14’50″67
1 mei – Dennis de Freytas – 5000m bij Competitie – 15’08″98 (PR)
1 mei – Sara van Grunsven – 3000m bij Competitie – 10’48″15

a p r i l 2 0 2 2

24 apr – Sjef Aertse – 400m bij Competitie – 1’00″56 (PR)
24 apr – Sjef Aertse – 200m bij Competitie – 27″41 (PR)
22 apr – Kamiel Watzeels – 800m bij avondje korte Mila – 2’11″95 (PR)
22 apr – Jesse van Gestel – 800m bij avondje korte Mila – 2’15″94 (PR)
22 apr – Amy van Gestel – 800m bij avondje korte Mila – 2’36″88 (PR)
22 apr – Jack van Avendonk – 800m bij avondje korte Mila – 2’28″11 (PR)
22 apr – Sjef Aertse – 800m bij avondje korte Mila – 2’26″94 (PR)
22 apr – Ian de Juncker – 800m bij avondje korte Mila – 2’06″65 (PR)
22 apr – Lars Schellekens – 800m bij avondje korte Mila – 2’04″45
22 apr – Tijke Wentink – 800m bij avondje korte Mila – 2’03″51
22 apr – Emma Gitz – 1000m bij avondje korte Mila – 3’32″24
22 apr – Rogier Gitz – 1500m bij avondje korte Mila – 5’08″71 (PR)
22 apr – Jorg Schellekens – 1500m bij avondje korte Mila – 5’29″98
22 apr – Mike Rasenberg – 1500m bij avondje korte Mila – 4’58″08
22 apr – Casper Slangen – 1500m bij avondje korte Mila – 4’57″97
22 apr – Matthijs Slangen – 1500m bij avondje korte Mila – 5’10″44 (PR)
16 apr – Lauran Beijens – 15km bij Vennenloop – 48’43 (PR + 1e plaats)
16 apr – Sara van Grunsven – 15km bij Vennenloop – 59’30 (PR + 1e plaats)
16 apr – Esmay van de Laar – 15km bij Vennenloop – 1.11’09 (PR + 5e plaats)
16 apr – Sander Verweij – 10km bij Vennenloop – 37’04 (1e plaats)
16 apr – Elin de Koeijer – 800m bij Vennenloop – 2’41 (1e plaats)
13 apr – Lars Schellekens – 5km bij Leemputtenloop – 17’17
13 apr – Mike Rasenberg – 5km bij Leemputtenloop – 18’17
10 apr – Kamiel Watzeels – 800m bij U18/U20 competitie – 2’19″37
10 apr – Matthijs Slangen – 3000m bij U18/U20 competitie – 11’10″81 (PR)
9 apr – Dennis de Freytas – Marathon bij Marathon Rotterdam – 2.27’15
9 apr – Jesse van Gestel – 800m bij C/D competitie – 2’16″27 (PR)
9 apr – Lucas Rutjes – 800m bij C/D competitie – 2’30″29 (PR)
9 apr – Emma Gitz – 800m bij C/D competitie – 2’45″57
9 apr – Nienke Reijnen – 800m bij C/D competitie – 3’05″39 (PR)
9 apr – Rogier Gitz – 1000m bij C/D competitie – 3’19″14 (PR)
9 apr – Elin de Koeijer – 1000m bij C/D competitie – 3’30″14
9 apr – Amy van Gestel – 1000m bij C/D competitie – 3’34″74
9 apr – Sjef Aertse – 400m bij Athlos Master-Meeting – 1’02″54 (PR)
3 apr – Mila Weerstra – 800m bij Atledo Back on Trackmeeting – 2’33″33
3 apr – Amy van Gestel – 800m bij Atledo Back on Trackmeeting – 2’38″98 (PR)
3 apr – Rogier Gitz – 800m bij Atledo Back on Trackmeeting – 2’31″75 (PR)
3 apr – Jesse van Gestel – 800m bij Atledo Back on Trackmeeting – 2’23″75 (PR)
3 apr – Lucas Rutjes – 800m bij Atledo Back on Trackmeeting – 2’30″38 (PR)
3 apr – Emma Gitz – 800m bij Atledo Back on Trackmeeting – 2’44″24 (PR)
3 apr – Sjef Aertse – 150m bij Atledo Back on Trackmeeting – 21″06 (PR)
3 apr – Sjef Aertse – 1500m bij Atledo Back on Trackmeeting – 5’30″34 (PR)
3 apr – Sara van Grunsven – 1500m bij Atledo Back on Trackmeeting – 5’04″54
3 apr – Lauran Beijens – 1500m bij Atledo Back on Trackmeeting – 4’07″80
3 apr – Tijke Wentink – 1500m bij Atledo Back on Trackmeeting – 4’26″72
3 apr – Lars Schellekens – 1500m bij Atledo Back on Trackmeeting – 4’27″39
3 apr – Sander Verweij – 1500m bij Atledo Back on Trackmeeting – 4’52″66
3 apr – Jack van Avendonk – speer bij Atledo Back on Trackmeeting – 37m56

m a a r t 2 0 2 2

27 mrt – Lucas Rutjes – 800m bij Nationale Indoor C-junioren – 2’25″51 (PR + 14e plaats van NL)
27 mrt – Jesse van Gestel – 1000m bij openingswedstrijd Sprint – 3’03″43 (PR)
27 mrt – Mila Weerstra – 1000m bij openingswedstrijd Sprint – 3’12″88 (PR)
27 mrt – Elin de Koeijer – 1000m bij openingswedstrijd Sprint – 3’24″36 (PR)
27 mrt – Amy van Gestel – 1000m bij openingswedstrijd Sprint – 3’25″58 (PR)
27 mrt – Sjef Aertse – 200m bij openingswedstrijd Sprint – 28″23 (PR)
20 mrt – Rogier Gitz – 600m bij Nationale D-spelen Indoor – 1’48″05 (PR + 6e plaats)
20 mrt – Lauran Beijens – 10.9km bij Joe Mann Bosloop – 38’33 (1e plaats)
12 mrt – Dennis de Freytas – Halve Marathon bij Halve Marathon Dordrecht – 1.08’38 (PR + 1e plaats)
6 mrt – Lauran Beijens – 9.7km bij Paarse Boscross – 32’05 (2e plaats)

f e b r u a r i 2 0 2 2

26 feb – Esmay van de Laar – 15km bij Kruikenloop – 1.11’17 (6e plaats)
26 feb – Ian de Juncker – 10km bij Kruikenloop – 35’30 (PR + 7e plaats)
26 feb – Mike Rasenberg – 10km bij Kruikenloop – 38’36 (15e plaats)
26 feb – Conny Harder (aka Bram Maas) – 5km bij Kruikenloop – 16’32 (3e plaats)
26 feb – Connie Meerman (aka Tijke Wentink) – 5km bij Kruikenloop – 16’42 (4e plaats)
26 feb – Kamiel Watzeels – 5km bij Kruikenloop – 19’16 (14e plaats)
26 feb – Milan Watzeels – 5km bij Kruikenloop – 19’54 (18e plaats)
26 feb – Henk Gallé – 5km bij Kruikenloop – 29’58 (78e plaats)
26 feb – Mila Weerstra – 5km bij Kruikenloop – 20’10 (PR + 5e plaats)
26 feb – Rogier Gitz – 1111m bij Kruikenloop – 3’48 (1e plaats)
26 feb – Elin de Koeijer – 1111m bij Kruikenloop – 4’19 (2e plaats)
20 feb – Lauran Beijens – 9.31km bij Commanderije Cross (Brabants Kampioenschap) – 31’38 (1e plaats)
20 feb – Sara van Grunsven – 6.96km bij Commanderije Cross (Brabants Kampioenschap) – 28’44 (2e plaats)
20 feb – Rogier Gitz – 1.96km bij Commanderije Cross (Brabants Kampioenschap) – 7’23 (4e plaats)
20 feb – Mila Weerstra – 1.63km bij Commanderije Cross (Brabants Kampioenschap) – 6’14 (3e plaats)
13 feb – Dennis de Freytas – 10km bij Indie 10 – 31’11 (PR + 27e plaats)
6 feb – Mila Weerstra – 1.01km bij Atledocross – 3’49 (3e plaats)
6 feb – Elin de Koeijer – 1.01km bij Atledocross – 3’50 (4e plaats)
6 feb – Amy van Gestel – 1.01km bij Atledocross – 4’13 (5e plaats)
6 feb – Rogier Gitz – 2.02km bij Atledocross – 7’34 (4e plaats)
6 feb – Casper Slangen – 2.02km bij Atledocross – 7’46 (1e plaats)
6 feb – Jesse van Gestel – 3.03km bij Atledocross – 12’17 (5e plaats)
6 feb – Esmay van de Laar – 5.5km bij Atledocross – 28’22 (8e plaats)
6 feb – Lauran Beijens – 9.1km bij Atledocross – 31’03 (1e plaats)
6 feb – Dennis de Freytas – 9.1km bij Atledocross – 32’05 (4e plaats)
6 feb – Lars Schellekens – 9.1km bij Atledocross – 34’08 (10e plaats)
6 feb – Ian de Juncker – 9.1km bij Atledocross – 34’21 (11e plaats)
6 feb – Sander Verweij – 9.1km bij Atledocross – 38’10 (12e plaats)
6 feb – Rik Leemans – 9.1km bij Atledocross – 40’49 (14e plaats)
6 feb – Sjef Aertse – 7.3km bij Atledocross – 32’35 (5e plaats)

d e c e m b e r 2 0 2 1

12 dec – Jack van Avendonk – 2km bij L’Avant Sylvestrecross – 8’37 (21e plaats)
12 dec – Sander Verweij – 10km bij L’Avant Sylvestrecross – 37’44 (19e plaats)
12 dec – Sara van Grunsven – 7.8km bij L’Avant Sylvestrecross – 28’27 (2e plaats)
5 dec – Mila Weerstra – 1.42km bij Enclavecross – 5’14 (1e plaats)
5 dec – Amy van Gestel – 1.42km bij Enclavecross – 5’30 (2e plaats)
5 dec – Elin de Koeijer – 1.42km bij Enclavecross – 5’31 (3e plaats)
5 dec – Rogier Gitz – 1.81km bij Enclavecross – 6’42 (2e plaats)
5 dec – Emma Gitz – 1.81km bij Enclavecross – 7’54 (6e plaats)
5 dec – Jesse van Gestel – 2.84km bij Enclavecross – 10’32 (4e plaats)
5 dec – Lucas Rutjes – 2.84km bij Enclavecross – 11’05 (7e plaats)
5 dec – Matthijs Slangen – 5.7km bij Enclavecross – 23’53 (6e plaats)
5 dec – Sara van Grunsven – 5.7km bij Enclavecross – 21’48 (2e plaats)
5 dec – Noël van Selow – 5.7km bij Enclavecross – 25’36 (7e plaats)
5 dec – Esmay van de Laar – 5.7km bij Enclavecross – 29’08 (12e plaats)
5 dec – Dennis de Freytas – 9.5km bij Enclavecross – 31’41 (1e plaats)
5 dec – Lars Schellekens – 9.5km bij Enclavecross – 33’48 (8e plaats)
5 dec – Lars van Aalst – 9.5km bij Enclavecross – 33’52 (9e plaats)
5 dec – Ian de Juncker – 9.5km bij Enclavecross – 35’02 (12e plaats)
5 dec – Sander Verweij – 9.5km bij Enclavecross – 36’55 (14e plaats)
5 dec – Casper Slangen – 9.5km bij Enclavecross – 39’23 (16e plaats)

n o v e m b e r 2 0 2 1

28 nov – Dennis de Freytas – 10km bij Warandeloop – 33’52 (57e plaats)
28 nov – Sara van Grunsven – 8km bij Warandeloop – 31’19 (23e plaats)
28 nov – Ian de Juncker – 2.4km bij Warandeloop – 7’24 (48e plaats)
28 nov – Tijke Wentink – 2.4km bij Warandeloop – 7’42 (64e plaats)
28 nov – Puk van Gool – 2.4km bij Warandeloop – 7’48 (68e plaats)
28 nov – Casper Slangen – 6.2km bij Warandeloop – 24’54 (50e plaats)
28 nov – Matthijs Slangen – 6.2km bij Warandeloop – 24’56 (51e plaats)
27 nov – Lars Schellekens – 5.63km bij Warandeloop – 20’03 (1e plaats)
27 nov – Sander Verweij – 5.63km bij Warandeloop – 21’13 (4e plaats)
27 nov – Sanne Louer – 5.63km bij Warandeloop – 25’28 (28e plaats)
27 nov – Esmay van de Laar – 5.63km bij Warandeloop – 26’53 (37e plaats)
27 nov – Christ Donders – 7.5km bij Warandeloop – 26’50 (4e plaats)
27 nov – Mila Weerstra – 1.68km bij Warandeloop – 6’21 (16e plaats)
27 nov – Amy van Gestel – 1.68km bij Warandeloop – 6’27 (20e plaats)
27 nov – Elin de Koeijer – 1.68km bij Warandeloop – 6’33 (22e plaats)
27 nov – Lucas Rutjes – 1.68km bij Warandeloop – 6’06 (16e plaats)
27 nov – Rogier Gitz – 1.68km bij Warandeloop – 6’11 (20e plaats)
27 nov – Emma Gitz – 2.24km bij Warandeloop – 9’47 (35e plaats)
27 nov – Jesse van Gestel – 2.8km bij Warandeloop – 10’19 (31e plaats)
21 nov – Mila Weerstra – 1.5km bij Scorpiocross – 5’55 (1e plaats)
21 nov – Elin de Koeijer – 1.5km bij Scorpiocross – 6’05 (2e plaats)
21 nov – Amy van Gestel – 1.5km bij Scorpiocross – 6’12 (3e plaats)
21 nov – Emma Gitz – 1.5km bij Scorpiocross – 6’38 (5e plaats)
21 nov – Rogier Gitz – 1.5km bij Scorpiocross – 5’44 (5e plaats)
21 nov – Jesse van Gestel – 2.95km bij Scorpiocross – 11’38 (4e plaats)
21 nov – Lucas Rutjes – 2.95km bij Scorpiocross – 12’05 (7e plaats)
21 nov – Sanne Louer – 7.3km bij Scorpiocross – 35’13 (7e plaats)
21 nov – Esmay van de Laar – 7.3km bij Scorpiocross – 36’06 (8e plaats)
21 nov – Dennis de Freytas – 8.75km bij Scorpiocross – 29’53 (3e plaats)
21 nov – Lars Schellekens – 8.75km bij Scorpiocross – 32’06 (9e plaats)
21 nov – Lars van Aalst – 8.75km bij Scorpiocross – 32’40 (11e plaats)
21 nov – Ian de Juncker – 8.75km bij Scorpiocross – 33’05 (13e plaats)
21 nov – Puk van Gool – 8.75km bij Scorpiocross – 34’06 (14e plaats)
21 nov – Mike Rasenberg – 8.75km bij Scorpiocross – 35’07 (18e plaats)
21 nov – Sander Verweij – 8.75km bij Scorpiocross – 35’08 (19e plaats)
21 nov – Casper Slangen – 8.75km bij Scorpiocross – 38’47 (29e plaats)
14 nov – Mila Weerstra – 2.3km bij Maresiacross – 9’19 (2e plaats)
14 nov – Amy van Gestel – 2.3km bij Maresiacross – 9’36 (3e plaats)
14 nov – Elin de Koeijer – 2.3km bij Maresiacross – 9’46 (4e plaats)
14 nov – Rogier Gitz – 2.3km bij Maresiacross – 8’59 (8e plaats)
14 nov – Emma Gitz – 2.3km bij Maresiacross – 11’00 (13e plaats)
14 nov – Jesse van Gestel – 2.3km bij Maresiacross – 9’13 (8e plaats)
14 nov – Lucas Rutjes – 2.3km bij Maresiacross – 9’15 (9e plaats)
14 nov – Kamiel Watzeels – 3.35km bij Maresiacross – 12’00 (6e plaats)
14 nov – Matthijs Slangen – 3.35km bij Maresiacross – 12’28 (5e plaats)
14 nov – Milan Watzeels – 3.35km bij Maresiacross – 12’35 (6e plaats)
14 nov – Esmay van de Laar – 6.8km bij Maresiacross – 37’18 (7e plaats)
14 nov – Lars Schellekens – 9.1km bij Maresiacross – 36’23 (10e plaats)
14 nov – Ian de Juncker – 9.1km bij Maresiacross – 38’11 (13e plaats)
14 nov – Mike Rasenberg – 9.1km bij Maresiacross – 39’16 (19e plaats)
14 nov – Casper Slangen – 9.1km bij Maresiacross – 42’18 (22e plaats)

o k t o b e r 2 0 2 1

30 okt – Kamiel Watzeels – 4km bij Snertcross – 16’40 (1e plaats)
30 okt – Puk van Gool – 2km bij Snertcross – 7’08 (2e plaats)
30 okt – Casper Slangen – 2km bij Snertcross – 7’50 (5e plaats)
30 okt – Jack van Avendonk – 2km bij Snertcross – 7’56 (6e plaats)
30 okt – Jorg Schellekens – 2km bij Snertcross – 8’20 (11e plaats)
30 okt – Sara van Grunsven – 6km bij Snertcross – 24’42 (1e plaats)
30 okt – Esmay van de Laar – 6km bij Snertcross – 32’02 (8e plaats)
30 okt – Lars Schellekens – 8km bij Snertcross – 30’40 (8e plaats)
30 okt – Sander Verweij – 8km bij Snertcross – 32’11 (9e plaats)
30 okt – Ian de Juncker – 8km bij Snertcross – 32’47 (12e plaats)
30 okt – Tijke Wentink – 8km bij Snertcross – 33’10 (14e plaats)
30 okt – Mike Rasenberg – 8km bij Snertcross – 34’34 (15e plaats)
24 okt – Dennis de Freytas – marathon bij NN Marathon Rotterdam – 2.25’39
10 okt – Noël van Selow – 10km bij Eindhoven Marathon – 43’13 (PR)
10 okt – Lars van Aalst – 5000m bij Atledo Trackmeeting – 15’56″54 (PR)
10 okt – Christ Donders – 5000m bij Atledo Trackmeeting – 16’16″53 (PR)
10 okt – Emma Gitz – 800m bij Atledo Trackmeeting – 2’46″81 (PR)
10 okt – Mila Weerstra – 800m bij Atledo Trackmeeting – 2’31″77
10 okt – Amy van Gestel – 800m bij Atledo Trackmeeting – 2’49″09 (PR)
10 okt – Rogier Gitz – 800m bij Atledo Trackmeeting – 2’35″33 (PR)
10 okt – Lucas Rutjes – 1500m bij Atledo Trackmeeting – 4’59″86 (PR)
10 okt – Rogier Gitz – 400m bij Atledo Trackmeeting – 1’07″54 (PR)
3 okt – Dennis de Freytas – halve marathon Capelle – 1.09’10 (PR + 1e plaats)

s e p t e m b e r 2 0 2 1

26 sep – Dennis de Freytas – halve marathon Barendrecht – 1.10’09 (PR + 2e plaats)
18 sep – Jesse van Gestel – 800m bij competitie – 2’23″93 (PR)
18-sep – Lauran Beijens – 5km bij Kaaienloop – 15’30 (1e plaats)
18-sep – Tijke Wentink – 5km bij Kaaienloop – 17’06 (6e plaats)
18-sep – Ian de Juncker – 5km bij Kaaienloop – 17’11 (8e plaats)
18-sep – Sander Verweij – 5km bij Kaaienloop – 17’40 (10e plaats)
18-sep – Sara van Grunsven – 5km bij Kaaienloop – 18’44 (2e plaats)
18-sep – Esmay van de Laar – 10km bij Kaaienloop – 48’47 (3e plaats)
17 sep – Lars Schellekens – 5000m bij 1e Lopers Company Trackmeeting – 16’51″00
14 sep – Sara van Grunsven – 5000m bij avondwedstrijd circuit 14 – 17’52″63 (PR)
14 sep – Lauran Beijens – 5000m bij avondwedstrijd circuit 14 – 14’43″86 (PR)
5 sep – Karlijn Koerts – 800m bij competitie (prom/degr) – 2’25″72 (PR)
5 sep – Tijke Wentink – 800m bij competitie (prom/degr) – 1’59″89
5 sep – Puk van Gool – 400m bij competitie (prom/degr) – 53″08
5 sep – Ian de Juncker – 400m bij competitie (prom/degr) – 57″89 (PR)
5 sep – Sara van Grunsven – 1500m bij competitie (prom/degr) – 4’51″83 (PR)
5 sep – Lauran Beijens – 5000m bij competitie (prom/degr) – 15’05″64
5 sep – Lars van Aalst – 5000m bij competitie (prom/degr) – 16’29″70 (PR)
5 sep – Lars Schellekens – 1500m bij competitie (prom/degr) – 4’17″02 (PR)

a u g u s t u s 2 0 2 1

29 aug – Lauran Beijens – 10km bij NK 10km weg – 31’07 (PR)
29 aug – Dennis de Freytas – 10km bij NK 10km weg – 31’34 (PR)
29 aug – Christ Donders – 10km bij NK 10km weg – 34’14 (3e plaats M50)
29 aug – Sara van Grunsven – 10km bij NK 10km weg – 37’35 (PR)
29 aug – Rogier Gitz – 1.35km bij Bels Lijntje Loop – 4’53 (1e plaats)
29 aug – Elin de Koeijer – 1.35km bij Bels Lijntje Loop – 5’06 (1e plaats)
29 aug – Mike Rasenberg – 4.4km bij Bels Lijntje Loop – 15’54 (1e plaats)
29 aug – Esmay van de Laar – 7.2km bij Bels Lijntje Loop – 34’00 (2e plaats)
29 aug – Lars van Aalst – 10km bij Bels Lijntje Loop – 35’51 (5e plaats)
28 aug – Lars Schellekens – 800m bij Trackmeeting Wageningen – 2’00″11 (PR)
29 aug – Sander Verweij – 10km bij Bels Lijntje Loop – 40’23 (15e plaats)
22 aug – Lauran Beijens – 3000m bij Terug van Vakantie Attila – 8’35″52 (PR)
22 aug – Christ Donders – 3000m bij Terug van Vakantie Attila – 8’28″68
22 aug – Milan Watzeels – 3000m bij Terug van Vakantie Attila – 10’18″99 (PR)
22 aug – Sara van Grunsven – 3000m bij Terug van Vakantie Attila – 10’24″67
22 aug – Noel van Selow – 3000m bij Terug van Vakantie Attila – 11’35″20
22 aug – Kamiel Watzeels – 800m bij Terug van Vakantie Attila – 2’18″28 (PR)
22 aug – Tijke Wentink – 800m bij Terug van Vakantie Attila – 2’00″79
22 aug – Lars Schellekens – 800m bij Terug van Vakantie Attila – 2’01″96 (PR)
22 aug – Elin de Koeijer – 800m bij Terug van Vakantie Attila – 2’50″96 (PR)
22 aug – Rogier Gitz – 800m bij Terug van Vakantie Attila – 2’38″56 (PR)
22 aug – Tijke Wentink – 200m bij Terug van Vakantie Attila – 24″21 (PR)
1 aug – Maartje Kusters – 3000m bij NSK – 10’08″55 (2e plaats)

j u l i 2 0 2 1

18 jul – Lucas Rutjes – 1000m bij MiLa & Sprinten Attila – 3’11″02 (PR)
18 jul – Rogier Gitz – 1000m bij MiLa & Sprinten Attila – 3’26″92 (PR)
18 jul – Lauran Beijens – 3000m bij MiLa & Sprinten Attila – 8’40″21
18 jul – Dennis de Freytas – 3000m bij MiLa & Sprinten Attila – 8’57″89 (PR)
18 jul – Bram Maas – 800m bij MiLa & Sprinten Attila – 1’56″74
18 jul – Tijke Wentink – 800m bij MiLa & Sprinten Attila – 2’13″81
18 jul – Kamiel Watzeels – 800m bij MiLa & Sprinten Attila – 2’19″51 (PR)
18 jul – Jesse van Gestel – 800m bij MiLa & Sprinten Attila – 2’24″69
18 jul – Karlijn Koerts – 800m bij MiLa & Sprinten Attila – 2’26″30 (PR)
18 jul – Mila Weerstra – 800m bij MiLa & Sprinten Attila – 2’30″28 (PR)
18 jul – Timme Weterings – 800m bij MiLa & Sprinten Attila – 2’59″17 (PR)
18 jul – Sander Verweij – 5000m bij MiLa & Sprinten Attila – 18’02″61
10 jul – Lauran Beijens – 1500m bij Snoepzakkenmeeting Essen (B) – 4’07″18 (PR)
10 jul – Sara van Grunsven – 1500m bij Snoepzakkenmeeting Essen (B) – 4’55″26 (PR)
10 jul – Dennis de Freytas – 10000m bij Snoepzakkenmeeting Essen (B) – 31’41″20 (PR)
4 jul – Tijke Wentink – 800m bij competitie – 1’59″46
4 jul – Puk van Gool – 800m bij competitie – 1’59″77
4 jul – Karlijn Koerts – 400m bij competitie – 1’02″49
4 jul – Tijke Wentink – 400m bij competitie – 52″04
4 jul – Sara van Grunsven – 1500m bij competitie – 4’57″92 (PR)
4 jul – Dennis de Freytas – 5000m bij competitie – 15’09″51 (PR)
4 jul – Lauran Beijens – 5000m bij competitie – 15’18″23
4 jul – Noël van Selow – 3000m SC bij competitie – 12’45″21 (PR)
3 jul – Lucas Rutjes – 600m bij competitie – 1’44″06 (PR)

j u n i 2 0 2 1

19 jun – Mila Weerstra – 1000m bij competitie – 3’22″31
19 jun – Amy van Gestel – 1000m bij competitie – 3’38″79 (PR)
19 jun – Lucas Rutjes – 1000m bij competitie – 3’19″29 (PR)
19 jun – Jesse van Gestel – 800m bij competitie – 2’24″32 (PR)

a p r i l 2 0 2 1

18 apr – Lauran Beijens – 21.1km bij Bram’s Marathon Rijen – 1.07’50 (PR)
17 apr – Mila Weerstra – 1000m bij “de andere wedstrijd Attila” – 3’20″68 (PR)
17 apr – Elin de Koeijer – 1000m bij “de andere wedstrijd Attila” – 3’38″36 (PR)
17 apr – Emma Gitz – 1000m bij “de andere wedstrijd Attila” – 3’30″72 (PR)
17 apr – Rogier Gitz – 1000m bij “de andere wedstrijd Attila” – 3’27″25 (PR)
17 apr – Amy van Gestel – 800m bij “de andere wedstrijd Attila” – 2’52″53 (PR)
17 apr – Jesse van Gestel – 800m bij “de andere wedstrijd Attila” – 2’27″12 (PR)
17 apr – Milan Watzeels – 800m bij “de andere wedstrijd Attila” – 2’08″44 (PR)
17 apr – Kamiel Watzeels – 800m bij “de andere wedstrijd Attila” – 2’23″82 (PR)
17 apr – Matthijs Slangen – 800m bij “de andere wedstrijd Attila” – 2’28″46 (PR)
17 apr – Karlijn Koerts – 800m bij “de andere wedstrijd Attila” – 2’26″53 (PR)
17 apr – Casper Slangen – 800m bij “de andere wedstrijd Attila” – 2’23″48 (PR)
17 apr – Sander Verweij – 3000m bij “de andere wedstrijd Attila” – 9’58″04 (PR)
17 apr – Sara van Grunsven – 3000m bij “de andere wedstrijd Attila” – 10’21″21 (PR)
17 apr – Elena Ecker – 3000m bij “de andere wedstrijd Attila” – 11’01″78 (PR)
17 apr – Sanne Louer – 3000m bij “de andere wedstrijd Attila” – 11’16″43 (PR)
17 apr – Esmay van de Laar – 3000m bij “de andere wedstrijd Attila” – 12’52″28 (PR)
17 apr – Tijke Wentink – 1500m bij “de andere wedstrijd Attila” – 4’11″97
11 apr – Dennis de Freytas – 42.195km bij Marathon Siena (I) – 2.23’20 (PR)

m a a r t 2 0 2 1

27 mrt – Amy van Gestel – 800m bij Openingswedstrijd Attila – 2’49″95 (PR)
27 mrt – Elin de Koeijer – 800m bij Openingswedstrijd Attila – 2’54″09 (PR)
27 mrt – Karlijn Koerts – 800m bij Openingswedstrijd Attila – 2’33″75 (PR)
27 mrt – Milan Watzeels – 800m bij Openingswedstrijd Attila – 2’11″98
27 mrt – Kamiel Watzeels – 800m bij Openingswedstrijd Attila – 2’31″24 (PR)
27 mrt – Tijke Wentink – 800m bij Openingswedstrijd Attila – 2’03″84
27 mrt – Lars Schellekens – 800m bij Openingswedstrijd Attila – 2’04″66 (PR)
27 mrt – Puk van Gool – 800m bij Openingswedstrijd Attila – 2’05″45
27 mrt – Hassan Mahamed – 800m bij Openingswedstrijd Attila – 2’08″39
27 mrt – Ian de Juncker – 800m bij Openingswedstrijd Attila – 2’09″17 (PR)
27 mrt – Matthijs Slangen – 1000m bij Openingswedstrijd Attila – 3’19″91 (PR)
27 mrt – Emma Gitz – 1000m bij Openingswedstrijd Attila – 3’42″61 (PR)
27 mrt – Jesse van Gestel – 1000m bij Openingswedstrijd Attila – 3’13″28 (PR)
27 mrt – Mila Weerstra – 1000m bij Openingswedstrijd Attila – 3’29″96 (PR)
27 mrt – Rogier Gitz – 1000m bij Openingswedstrijd Attila – 3’32″27 (PR)
27 mrt – Lucas Rutjes – 1000m bij Openingswedstrijd Attila – 3’35″53 (PR)
27 mrt – Sara van Grunsven – 3000m bij Openingswedstrijd Attila – 10’39″46
27 mrt – Elena Ecker – 3000m bij Openingswedstrijd Attila – 11’22″23 (PR)
27 mrt – Sanne Louer – 3000m bij Openingswedstrijd Attila – 11’30″16 (PR)
27 mrt – Esmay van de Laar – 3000m bij Openingswedstrijd Attila – 13’10″59 (PR)
27 mrt – Lars van Aalst – 3000m bij Openingswedstrijd Attila – 9’24″73 (PR)
27 mrt – Tijke Wentink – 3000m bij Openingswedstrijd Attila – 9’32″16 (haas)
27 mrt – Sander Verweij – 3000m bij Openingswedstrijd Attila – 9’59″07 (PR)
27 mrt – Nick Weerts – 3000m bij Openingswedstrijd Attila – 11’29″99

maart 2020 t/m februari 2021 geen wedstrijden ivm corona pandemie

f e b r u a r i 2 0 2 0

22 feb – Henk Gallé – 10km bij Kruikenloop – 44’00 (26e plaats)
22 feb – Lars Schellekens – 5km bij Kruikenloop – 16’27 (PR + 2e plaats)
22 feb – Puk van Gool – 5km bij Kruikenloop – 17’18 (5e plaats)
22 feb – Ian de Juncker – 5km bij Kruikenloop – 18’07 (PR + 10e plaats)
22 feb – Jack van Avendonk – 5km bij Kruikenloop – 18’28 (12e plaats)
22 feb – Mike Rasenberg – 5km bij Kruikenloop – 19’05 (15e plaats)
22 feb – Sanne Louer – 5km bij Kruikenloop – 21’19 (10e plaats)
22 feb – Esmay van de Laar – 5km bij Kruikenloop – 22’56 (15e plaats)
22 feb – Jeske van de Laar – 5km bij Kruikenloop – 25’24 (21e plaats)
22 feb – Jesse van Gestel – 1.111km bij Kruikenloop – 3’57 (1e plaats)
22 feb -Amy van Gestel – 1.111km bij Kruikenloop – 4’22 (4e plaats)
22 feb – Hassan Mahamed – 1500m bij NK indoor – 4’10″94 (PR + 14e plaats van NL)
22 feb – Tijke Wentink – 800m bij NK indoor – 1’58″92 (17e plaats van NL)
15 feb – Lars Schellekens – 3000m bij NK Indoor U20 – 9’16″85 (PR + 10e plaats van NL)
2 feb – Anne van Berkel – 1km bij Atledocross – 5’05 (18e plaats)
2 feb – Rogier Gitz – 1km bij Atledocross – 3’42 (1e plaats)
2 feb – Kamiel Watzeels – 3km bij Atledocross – 11’27 (4e plaats)
2 feb – Mathys Vermeulen – 3km bij Atledocross – 11’45 (6e plaats)
2 feb – Jeske van de Laar – 3km bij Atledocross – 15’54 (3e plaats)
2 feb – Sanne Louer – 5.5km bij Atledocross – 26’28 (8e plaats)
2 feb – Esmay van de Laar – 5.5km bij Atledocross – 27’07 (9e plaats)
2 feb – Milan Watzeels – 3.67km bij Atledocross – 14’10 (3e plaats)
2 feb – Remko van den Hout – 3.67km bij Atledocross – 15’37 (6e plaats)
2 feb – Matthijs Slangen – 3.67km bij Atledocross – 16’12 (8e plaats)
2 feb – Casper Slangen – 5.5km bij Atledocross – 20’43 (3e plaats)
2 feb – Ian de Juncker – 5.5km bij Atledocross – 21’20 (4e plaats)
2 feb – Hassan Mahamed – 9.1km bij Atledocross – 32’48 (1e plaats)
2 feb – Lars Schellekens – 9.1km bij Atledocross – 33’03 (2e plaats)
2 feb – Jorg Schellekens – 9.1km bij Atledocross – 36’36 (5e plaats)
2 feb – Jack van Avendonk – 7.3km bij Atledocross – 29’51 (3e plaats)
1 feb – Tijke Wentink – 800m bij AV PEC 1910 Indoor – 1’58″90 (PR)
1 feb – Tijke Wentink – 400m bij AV PEC 1910 Indoor – 52″78 (PR)

j a n u a r i 2 0 2 1

26 jan – Judi Becx – 21.1km bij Marathon International de Marakech – 1.47’46 (PR + 66e plaats)
26 jan – Amy van Gestel – 1.4km bij Mastboscross – 5’59 (8e plaats)
26 jan – Anne van Berkel – 1.4km bij Mastboscross – 6’58 (28e plaats)
26 jan – Rogier Gitz – 1.4km bij Mastboscross – 5’21 (7e plaats)
26 jan – Jesse van Gestel – 1.9km bij Mastboscross – 7’22 (20e plaats)
26 jan – Kamiel Watzeels – 3.1km bij Mastboscross – 12’00 (18e plaats)
26 jan – Mathys Vermeulen – 3.1km bij Mastboscross – 13’07 (24e plaats)
26 jan – Milan Watzeels – 4.9km bij Mastboscross – 18’27 (31e plaats)
26 jan – Remko van den Hout – 4.9km bij Mastboscross – 20’27 (39e plaats)
26 jan – Ian de Juncker – 7.1km bij Mastboscross – 27’25 (22e plaats)
26 jan – Sara van Grunsven – 7.9km bij Mastboscross – 31’16 (9e plaats)
26 jan – Lauran Beijens – 10.8km bij Mastboscross – 35’45 (8e plaats)
26 jan – Lars Schellekens – 10.8km bij Mastboscross – 38’05 (25e plaats)
26 jan – Sander Verweij – 10.8km bij Mastboscross – 43’43 (30e plaats)
26 jan – Robin van Riel – 2.6km bij Mastboscross – 7’29 (1e plaats)
26 jan – Hassan Mahamed – 2.6km bij Mastboscross – 8’19 (33e plaats)
26 jan – Tijke Wentink – 2.6km bij Mastboscross – 8’27 (37e plaats)
26 jan – Jorg Schellekens – 2.6km bij Mastboscross – 8’55 (47e plaats)
19 jan – Amy van Gestel – 1.1km bij Spiridoncross – 4’47 (6e plaats)
19 jan – Anne van Berkel – 1.1km bij Spiridoncross – 5’43 (26e plaats)
19 jan – Rogier Gitz – 1.1km bij Spiridoncross – 4’13 (4e plaats)
19 jan – Jesse van Gestel – 1.1km bij Spiridoncross – 4’19 (6e plaats)
19 jan – Kamiel Watzeels – 2.2km bij Spiridoncross – 8’42 (2e plaats)
19 jan – Mathys Vermeulen – 2.2km bij Spiridoncross – 8’54 (3e plaats)
19 jan – Milan Watzeels – 5.9km bij Spiridoncross – 23’12 (1e plaats)
19 jan – Remko van den Hout – 5.9km bij Spiridoncross – 24’59 (4e plaats)
19 jan – Matthijs Slangen – 5.9km bij Spiridoncross – 26’47 (6e plaats)
19 jan – Jeske van de Laar – 5.9km bij Spiridoncross – 32’11 (2e plaats)
19 jan – Ian de Juncker – 5.9km bij Spiridoncross – 22’43 (4e plaats)
19 jan – Casper Slangen – 5.9km bij Spiridoncross – 22’58 (5e plaats)
19 jan – Sara van Grunsven – 7.9km bij Spiridoncross – 31’02 (1e plaats)
19 jan – Sanne Louer – 7.9km bij Spiridoncross – 36’44 (9e plaats)
19 jan – Esmay van de Laar – 7.9km bij Spiridoncross – 43’39 (11e plaats)
19 jan – Lauran Beijens – 10.2km bij Spiridoncross – 33’54 (1e plaats)
19 jan – Hassan Mahamed – 10.2km bij Spiridoncross – 35’11 (2e plaats)
19 jan – Lars Schellekens – 10.2km bij Spiridoncross – 36’26 (7e plaats)
19 jan – Tijke Wentink – 10.2km bij Spiridoncross – 38’21 (10e plaats)
19 jan – Mike Rasenberg – 10.2km bij Spiridoncross – 39’57 (13e plaats)
19 jan – Sander Verweij – 10.2km bij Spiridoncross – 40’04 (14e plaats)
19 jan – Jorg Schellekens – 10.2km bij Spiridoncross – 41’44 (16e plaats)
19 jan – Robin van Riel – 2.6km bij Abdijcross – 7’59 (1e plaats)
12 jan – Lars Schellekens – 11.2km bij Goirlecross – 40’40 (1e plaats)
12 jan – Mike Rasenberg – 11.2km bij Goirlecross – 44’25 (2e plaats)
12 jan – Jorg Schellekens – 11.2km bij Goirlecross – 44’38 (3e plaats)
12 jan – Sara van Grunsven – 5.6km bij Goirlecross – 22’09 (1e plaats)
12 jan – Sanne Louer – 5.6km bij Goirlecross – 26’12 (5e plaats)
12 jan – Esmay van de Laar – 5.6km bij Goirlecross – 29’07 (7e plaats)
12 jan – Ian de Juncker – 5.6km bij Goirlecross – 21’15 (1e plaats)
12 jan – Casper Slangen – 5.6km bij Goirlecross – 22’04 (2e plaats)
12 jan – Milan Watzeels – 5.6km bij Goirlecross – 21’59 (1e plaats)
12 jan – Remko van den Hout – 5.6km bij Goirlecross – 23’40 (4e plaats)
12 jan – Matthijs Slangen – 5.6km bij Goirlecross – 26’00 (8e plaats)
12 jan – Jeske van de Laar – 5.6km bij Goirlecross – 31’05 (2e plaats)
12 jan – Kamiel Watzeels – 4.1km bij Goirlecross – 15’29 (2e plaats)
12 jan – Jesse van Gestel – 2.5km bij Goirlecross – 10’37 (6e plaats)
12 jan – Rogier Gitz- 1.3km bij Goirlecross – 4’46 (4e plaats)
12 jan – Amy van Gestel- 1.3km bij Goirlecross – 5’32 (6e plaats)
11 jan – Tijke Wentink – 800m bij VS indoor Gent – 1’59″08 (PR)

d e c e m b e r 2 0 1 9

31 dec – Robin van Riel – 10.4km bij Sylvestercross – 37’50 (25e plaats)
31 dec – Lauran Beijens – 10.4km bij Sylvestercross – 38’40 (34e plaats)
31 dec – Hassan Mahamed – 10.4km bij Sylvestercross – 42’04 (65e plaats)
31 dec – Sara van Grunsven – 6km bij Sylvestercross – 26’49 (29e plaats)
31 dec – Rick van Riel – 6km bij Sylvestercross – 20’51 (1e plaats)
31 dec – Lars Schellekens – 6km bij Sylvestercross – 23’29 (25e plaats)
31 dec – Tijke Wentink – 3.2km bij Sylvestercross – 12’17 (54e plaats)
31 dec – Jorg Schellekens – 3.2km bij Sylvestercross – 13’10 (75e plaats)
31 dec – Rogier Gitz – 1.2km bij Sylvestercross – 5’16 (7e plaats)
31 dec – Ian de Juncker – 10km bij Oudejaarsloop – 38’30 (PR + 8e plaats)
31 dec – Jack van Avendonk – 10km bij Oudejaarsloop – 39’09 (9e plaats)
31 dec – Henk Gallé – 10km bij Oudejaarsloop – 43’34 (18e plaats)
29 dec – Judi Becx – 7.8km bij Auwjaorscross – 39’21 (11e plaats)
15 dec – Jorg Schellekens – 2.4km bij Lidocross – 8’15 (1e plaats)
15 dec – Lauran Beijens – 9.6km bij Lidocross – 33’07 (4e plaats)
15 dec – Hassan Mahamed – 9.6km bij Lidocross – 33’33 (6e plaats)
15 dec – Lars Schellekens – 9.6km bij Lidocross – 35’11 (9e plaats)
15 dec – Sander Verweij – 9.6km bij Lidocross – 37’42 (13e plaats)
15 dec – Robin van Leijsen – 7.2km bij Lidocross – 32’35 (5e plaats)
15 dec – Esmay van de Laar – 7.2km bij Lidocross – 36’23 (7e plaats)
15 dec – Ian de Juncker – 4.8km bij Lidocross – 17’55 (2e plaats)
15 dec – Jeske van de Laar – 3.2km bij Lidocross – 16’56 (4e plaats)
15 dec – Milan Watzeels – 3.2km bij Lidocross – 11’32 (1e plaats)
15 dec – Remko van den Hout – 3.2km bij Lidocross – 12’49 (5e plaats)
15 dec – Matthijs Slangen – 3.2km bij Lidocross – 13’28 (7e plaats)
15 dec – Kamiel Watzeels – 1.6km bij Lidocross – 5’43 (1e plaats)
15 dec – Jesse van Gestel – 1.6km bij Lidocross – 6’23 (6e plaats)
15 dec – Rogier Gitz – 0.95km bij Lidocross – 4’53 (3e plaats)
15 dec – Amy van Gestel – 0.95km bij Lidocross – 5’44 (6e plaats)
15 dec – Anne van Berkel – 0.95km bij Lidocross – 6’19 (11e plaats)
8 dec – Lauran Beijens – 10km bij L’Avant Sylvestre Cross – 35’55 (2e plaats)
8 dec – Sara van Grunsven – 7.78km bij L’Avant Sylvestre Cross – 33’23 (2e plaats)
8 dec – Henk Gallé – 7.78km bij L’Avant Sylvestre Cross – 36’47 (14e plaats)
8 dec – Tijke Wentink – 5km bij Stratenloop Waspik – 16’14 (1e plaats)
8 dec – Bram Maas – 10km bij Stratenloop Waspik – 32’19 (PR + 3e plaats)
8 dec – Dennis de Freytas – 10km bij Stratenloop Waspik – 32’31 (PR + 4e plaats)
1 dec – Lars Schellekens – 9.5km bij Enclavecross – 32’30 (3e plaats)
1 dec – Robin van Leijsen – 5.7km bij Enclavecross – 24’44 (4e plaats)
1 dec – Esmay van de Laar – 5.7km bij Enclavecross – 27’23 (8e plaats)
1 dec – Ian de Juncker – 5.7km bij Enclavecross – 19’02 (2e plaats)
1 dec – Casper Slangen – 5.7km bij Enclavecross – 19’03 (3e plaats)
1 dec – Jeske van de Laar – 3.8km bij Enclavecross – 20’17 (4e plaats)
1 dec – Milan Watzeels – 3.8km bij Enclavecross – 14’05 (3e plaats)
1 dec – Remko van den Hout – 3.8km bij Enclavecross – 14’49 (7e plaats)
1 dec – Matthijs Slangen – 3.8km bij Enclavecross – 16’18 (9e plaats)
1 dec – Kamiel Watzeels – 2.8km bij Enclavecross – 10’43 (2e plaats)
1 dec – Jesse van Gestel – 1.8km bij Enclavecross – 7’26 (11e plaats)
1 dec – Rogier Gitz – 1.17km bij Enclavecross – 4’11 (1e plaats)

n o v e m b e r 2 0 1 9

24 nov – Robin van Riel – 6.2km bij Warandeloop – 19’32 (6e plaats)
24 nov – Rick van Riel – 6.2km bij Warandeloop – 19’36 (7e plaats)
24 nov – Lars Schellekens – 6.2km bij Warandeloop – 21’45 (39e plaats)
24 nov – Casper Slangen – 6.2km bij Warandeloop – 25’27 (76e plaats)
24 nov – Robin van Leijsen – 4.3km bij Warandeloop – 18’27 (28e plaats)
24 nov – Milan Watzeels – 4.3km bij Warandeloop – 16’28 (56e plaats)
24 nov – Remko van den Hout – 4.3km bij Warandeloop – 18’43 (67e plaats)
24 nov – Matthijs Slangen – 4.3km bij Warandeloop – 19’27 (70e plaats)
24 nov – Hassan Mahamed – 2.4km bij Warandeloop – 7’00 (33e plaats)
24 nov – Tijke Wentink – 2.4km bij Warandeloop – 7’05 (43e plaats)
24 nov – Jorg Schellekens – 2.4km bij Warandeloop – 7’34 (71e plaats)
24 nov – Lauran Beijens – 10km bij Warandeloop – 33’08 (51e plaats)
24 nov – Maartje Kusters – 8km bij Warandeloop – 29’13 (17e plaats)
24 nov – Sara van Grunsven – 8km bij Warandeloop – 32’24 (31e plaats)
23 nov – Sander Verweij – 5.63km bij Warandeloop – 21’24 (3e plaats)
23 nov – Mike Rasenberg – 5.63km bij Warandeloop – 22’37 (6e plaats)
23 nov – Sanne Louer – 5.63km bij Warandeloop – 26’28 (8e plaats)
23 nov – Esmay van de Laar – 5.63km bij Warandeloop – 27’08 (12e plaats)
23 nov – Jeske van de Laar – 5.63km bij Warandeloop – 31’04 (16e plaats)
23 nov – Jack van Avendonk – 7.5km bij Warandeloop – 30’37 (16e plaats)
23 nov – Henk Gallé – 7.5km bij Warandeloop – 33’16 (23e plaats)
23 nov – Rogier Gitz – 1.12km bij Warandeloop – 3’58 (7e plaats)
23 nov – Jesse van Gestel – 1.68km bij Warandeloop – 6’34 (26e plaats)
23 nov – Thijn Libregts – 2.8km bij Warandeloop – 11’43 (26e plaats)
23 nov – Kamiel Watzeels – 2.8km bij Warandeloop – 10’23 (23e plaats)
23 nov – Mathys Vermeulen – 2.8km bij Warandeloop – 10’39 (31e plaats)
17 nov – Dennis de Freytas – 15km bij 7Heuvelenloop – 52’09 (128e plaats)
17 nov – Rogier Gitz – 0.9km bij Scorpiocross – 3’24 (1e plaats)
17 nov – Jesse van Gestel – 1.5km bij Scorpiocross – 6’32 (10e plaats)
17 nov – Kamiel Watzeels – 2.95km bij Scorpiocross – 12’07 (5e plaats)
17 nov – Mathys Vermeulen – 2.95km bij Scorpiocross – 12’39 (10e plaats)
17 nov – Milan Watzeels – 4.4km bij Scorpiocross – 17’53 (2e plaats)
17 nov – Remko van den Hout – 4.4km bij Scorpiocross – 19’38 (6e plaats)
17 nov – Matthijs Slangen – 4.4km bij Scorpiocross – 21’35 (7e plaats)
17 nov – Jeske van de Laar – 4.4km bij Scorpiocross – 26’18 (4e plaats)
17 nov – Casper Slangen – 7.3km bij Scorpiocross – 32’37 (7e plaats)
17 nov – Sara van Grunsven – 7.3km bij Scorpiocross – 30’53 (2e plaats)
17 nov – Sanne Louer – 7.3km bij Scorpiocross – 39’03 (10e plaats)
17 nov – Esmay van de Laar – 7.3km bij Scorpiocross – 39’07 (11e plaats)
17 nov – Lauran Beijens – 8.75km bij Scorpiocross – 31’18 (2e plaats)
17 nov – Lars Schellekens – 8.75km bij Scorpiocross – 32’54 (4e plaats)
17 nov – Hassan Mahamed – 8.75km bij Scorpiocross – 33’30 (6e plaats)
17 nov – Mike Rasenberg – 8.75km bij Scorpiocross – 36’30 (13e plaats)
17 nov – Sander Verweij – 8.75km bij Scorpiocross – 36’39 (14e plaats)
17 nov – Jorg Schellekens – 8.75km bij Scorpiocross – 36’52 (15e plaats)
17 nov – Henk Gallé – 8.75km bij Scorpiocross – 41’05 (14e plaats)
10 nov – Rogier Gitz – 1.2km bij Maresiacross – 4’47 (6e plaats)
10 nov – Jesse van Gestel – 2.3km bij Maresiacross – 9’38 (12e plaats)
10 nov – Kamiel Watzeels – 2.3km bij Maresiacross – 8’44 (7e plaats)
10 nov – Mathys Vermeulen – 2.3km bij Maresiacross – 8’52 (12e plaats)
10 nov – Milan Watzeels – 3.3km bij Maresiacross – 11’57 (2e plaats)
10 nov – Remko van den Hout – 3.3km bij Maresiacross – 13’30 (5e plaats)
10 nov – Robin van Leijsen – 3.3km bij Maresiacross – 14’07 (2e plaats)
10 nov – Jeske van de Laar – 3.3km bij Maresiacross – 18’43 (7e plaats)
10 nov – Ian de Juncker – 3.3km bij Maresiacross – 12’41 (4e plaats)
10 nov – Maartje Kusters – 6.8km bij Maresiacross – 28’12 (1e plaats)
10 nov – Sara van Grunsven – 6.8km bij Maresiacross – 30’11 (3e plaats)
10 nov – Esmay van de Laar – 6.8km bij Maresiacross – 38’39 (16e plaats)
10 nov – Sanne Louer – 6.8km bij Maresiacross – 39’38 (17e plaats)
10 nov – Lauran Beijens – 9.1km bij Maresiacross – 32’50 (3e plaats)
10 nov – Hassan Mahamed – 9.1km bij Maresiacross – 35’26 (8e plaats)
10 nov – Lars Schellekens – 9.1km bij Maresiacross – 35’32 (9e plaats)
10 nov – Sander Verweij – 9.1km bij Maresiacross – 39’46 (17e plaats)
10 nov – Jorg Schellekens – 9.1km bij Maresiacross – 40’20 (18e plaats)
3 nov – Rick van Riel – 2.5km bij Maple Leaf Cross – 7’30 (2e plaats)
3 nov – Robin van Riel – 10km bij Maple Leaf Cross – 32’31 (5e plaats)
3 nov – Lauran Beijens – 8.4km bij Drunense Duinen Cross – 27’56 (2e plaats)
3 nov – Bram Maas – 8.4km bij Drunense Duinen Cross – 28’26 (3e plaats)
3 nov – Hassan Mahamed – 8.4km bij Drunense Duinen Cross – 29’43 (5e plaats)
3 nov – Lars Schellekens – 8.4km bij Drunense Duinen Cross – 30’15 (6e plaats)
3 nov – Tijke Wentink – 8.4km bij Drunense Duinen Cross – 31’02 (7e plaats)
3 nov – Jorg Schellekens – 8.4km bij Drunense Duinen Cross – 33’28 (11e plaats)
3 nov – Sander Verweij – 8.4km bij Drunense Duinen Cross – 33’46 (12e plaats)
3 nov – Sara van Grunsven – 6.3km bij Drunense Duinen Cross – 24’59 (2e plaats)
3 nov – Esmay van de Laar – 6.3km bij Drunense Duinen Cross – 32’04 (7e plaats)
3 nov – Rogier Gitz – 0.87km bij Drunense Duinen Cross – 3’19 (2e plaats)
3 nov – Jesse van Gestel – 1.75km bij Drunense Duinen Cross – 7’43 (10e plaats)
3 nov – Kamiel Watzeels – 2.53km bij Drunense Duinen Cross – 10’52 (2e plaats)
3 nov – Mathijs Vermeulen – 2.53km bij Drunense Duinen Cross – 11’13 (5e plaats)
3 nov – Ian de Juncker – 6.3km bij Drunense Duinen Cross – 24’23 (5e plaats)
3 nov – Milan Watzeels – 4.2km bij Drunense Duinen Cross – 15’45 (3e plaats)
3 nov – Remko van den Hout – 4.2km bij Drunense Duinen Cross – 17’34 (6e plaats)
3 nov – Jeske van de Laar – 2.1km bij Drunense Duinen Cross – 22’41 (2e plaats)

o k t o b e r 2 0 1 9

27 okt – Rick van Riel – 1.6km bij Boekarest Street Mile – 4’09 (PR + 2e plaats)
27 okt – Milan Watzeels – 11km bij Devel’s Trail – 55’26 (9e plaats)
26 okt – Ian de Juncker – 4km bij Snertcross – 15’40 (2e plaats)
26 okt – Remko van den Hout – 4km bij Snertcross – 18’02 (2e plaats)
26 okt – Jeske van de Laar – 4km bij Snertcross – 22’09 (4e plaats)
26 okt – Kamiel Watzeels – 4km bij Snertcross – 17’33 (1e plaats)
26 okt – Mathijs Vermeulen – 4km bij Snertcross – 17’50 (2e plaats)
26 okt – Jorg Schellekens – 2km bij Snertcross – 6’58 (2e plaats)
26 okt – Rogier Gitz – 2km bij Snertcross – 8’07 (4e plaats)
26 okt – Maartje Kusters – 6km bij Snertcross – 22’46 (1e plaats)
26 okt – Sara van Grunsven – 6km bij Snertcross – 24’13 (2e plaats)
26 okt – Esmay van de Laar – 6km bij Snertcross – 31’32 (7e plaats)
26 okt – Robin van Riel – 8km bij Snertcross – 27’58 (2e plaats)
26 okt – Bram Maas – 8km bij Snertcross – 28’23 (3e plaats)
26 okt – Hassan Mahamed – 8km bij Snertcross – 28’59 (4e plaats)
26 okt – Dennis de Freytas – 8km bij Snertcross – 29’01 (5e plaats)
26 okt – Tijke Wentink – 8km bij Snertcross – 30’08 (7e plaats)
26 okt – Lars Schellekens – 8km bij Snertcross – 30’53 (8e plaats)
26 okt – Sander Verweij – 8km bij Snertcross – 33’06 (11e plaats)
26 okt – Mike Rasenberg – 8km bij Snertcross – 33’19 (12e plaats)
26 okt – Jack van Avendonk – 8km bij Snertcross – 34’25 (5e plaats)
20 okt – Jesse van Gestel – 1.6km bij Blauwe Meer Cross – 7’34 (15e plaats)
20 okt – Mathijs Vermeulen – 2.4km bij Blauwe Meer Cross – 11’00 (11e plaats)
20 okt – Milan Watzeels – 3.4km bij Blauwe Meer Cross – 13’26 (3e plaats)
20 okt – Robin van Leijsen – 3.4km bij Blauwe Meer Cross – 15’31 (1e plaats)
20 okt – Jeske van de Laar – 3.4km bij Blauwe Meer Cross – 20’40 (5e plaats)
20 okt – Ian de Juncker – 5.5km bij Blauwe Meer Cross – 22’03 (3e plaats)
20 okt – Sara van Grunsven – 5.5km bij Blauwe Meer Cross – 22’39 (4e plaats)
20 okt – Esmay van de Laar – 5.5km bij Blauwe Meer Cross – 29’18 (9e plaats)
20 okt – Lauran Beijens – 8.7km bij Blauwe Meer Cross – 28’05 (2e plaats)
20 okt – Bram Maas – 8.7km bij Blauwe Meer Cross – 28’42 (4e plaats)
20 okt – Hassan Mahamed – 8.7km bij Blauwe Meer Cross – 29’54 (7e plaats)
20 okt – Lars Schellekens – 8.7km bij Blauwe Meer Cross – 29’56 (8e plaats)
20 okt – Tijke Wentink – 8.7km bij Blauwe Meer Cross – 31’29 (10e plaats)
20 okt – Jorg Schellekens – 8.7km bij Blauwe Meer Cross – 33’00 (14e plaats)
13 okt – Rick van Riel – 4EM bij 4 mijl van Groningen – 19’24 (1e plaats Jun/27e plaats overall)
13 okt – Maartje Kusters – 4EM bij 4 mijl van Groningen – 22’14 (12e plaats)
13 okt – Lars Schellekens – 5km bij Rondje Seppe Bosschenhoofd – 17’50 (1e plaats)
13 okt – Jorg Schellekens – 5km bij Rondje Seppe Bosschenhoofd – 18’46 (3e plaats)
6 okt – Lars Schellekens – 5km bij Singelloop Breda – 16’46 (11e plaats)
6 okt – Bram Maas – 10km bij Singelloop Breda – 34’32 (9e plaats)
6 okt – Henk Gallé – 10km bij Singelloop Breda – 44’14 (332e plaats)
6 okt – Sara van Grunsven – 10km bij Singelloop Breda – 38’25 (3e plaats)
6 okt – Lauran Beijens – 21.1km bij Singelloop Breda – 1.09’55 (28e plaats)
6 okt – Dennis de Freytas – 21.1km bij Singelloop Breda – 1.13’16 (36e plaats)

s e p t e m b e r 2 0 1 9

15 sep – Lars Schellekens – 6km bij Bikse Marathon – 21’42 (1e plaats)
12 sep – Lauran Beijens – 5.2km bij BBQ Compleetloop – 16’05 (1e plaats)
7 sep – Robin van Riel – 5km bij Kramprun – 14’52 (8e plaats)
7 sep – Tijke Wentink – 5km bij Kramprun – 16’28 (35e plaats)
1 sep – Milan Watzeels – 5km bij Tilburg Ten Miles – 18’27 (PR + 2e plaats)
1 sep – Casper Slangen – 5km bij Tilburg Ten Miles – 20’29 (21e plaats)
1 sep – Annemarie Vergeer – 5km bij Tilburg Ten Miles – 22’20 (PR + 65e plaats)
1 sep – Matthijs Slangen – 5km bij Tilburg Ten Miles – 23’15 (101e plaats)
1 sep – Esther Simons – 5km bij Tilburg Ten Miles – 25’57 (234e plaats)
1 sep – Nicole Simons – 5km bij Tilburg Ten Miles – 27’21 (335e plaats)
1 sep – Maartje Kusters – 10km bij Tilburg Ten Miles – 36’05 (14e plaats)
1 sep – Sara van Grunsven – 10km bij Tilburg Ten Miles – 39’41 (26e plaats)
1 sep – Noël van Selow – 10km bij Tilburg Ten Miles – 43’51 (PR + 34e plaats)
1 sep – Tijke Wentink – 10km bij Tilburg Ten Miles – 35’42 (3e plaats)
1 sep – Lars van Aalst – 10km bij Tilburg Ten Miles – 36’52 (7e plaats)
1 sep – Lars Schellekens – 10km bij Tilburg Ten Miles – 37’15 (PR + 10e plaats)
1 sep – Jorg Schellekens – 10km bij Tilburg Ten Miles – 40’15 (PR + 20e plaats)
1 sep – Sander Verweij – 10km bij Tilburg Ten Miles – 40’34 (23e plaats)
1 sep – Gijs Franken – 10km bij Tilburg Ten Miles – 43’13 (45e plaats)
1 sep – Lauran Beijens – 10EM bij Tilburg Ten Miles – 54’52 (46e plaats)
1 sep – Bram Maas – 10EM bij Tilburg Ten Miles – 56’19 (PR + 52e plaats)
1 sep – Mike Rasenberg – 10EM bij Tilburg Ten Miles – 1.01’06 (PR + 97e plaats)

a u g u s t u s 2 0 1 9

30 aug – Robin van Riel – 5000m bij Trackmeeting Utrecht – 14’37″93
30 aug – Milan Watzeels – 1500m bij Trackmeeting Utrecht – 4’40″54 (PR)
30 aug – Bram Maas – 800m bij Trackmeeting Utrecht – 1’57″94 (PR)
30 aug – Tijke Wentink – 800m bij Trackmeeting Utrecht – 2’06″91
25 aug – Milan Watzeels – 800m bij Nationale C-Spelen – 2’09″93 (PR)
24 aug – Lars Schellekens – 5.85km bij Bels Lijntje – 21’42 (1e plaats)
24 aug – Jorg Schellekens – 5.85km bij Bels Lijntje – 23’47 (2e plaats)
24 aug – Mike Rasenberg – 10km bij Bels Lijntje – 37’49 (8e plaats)
24 aug – Robin van Riel – 1500m bij Flanderscup Huizingen (B) – 3’52″31
24 aug – Tijke Wentink – 3000m bij Flanderscup Huizingen (B) – 9’39″55
23 aug – Bram Maas – 800m bij Sprint Breda Avondwedstrijd – 1’58″30 (PR)
21 aug – Maartje Kusters – 5EM bij Ronde van Genderen – 26’33 (PR + 1e plaats)
3 aug – Tijke Wentink – 800m bij Memorial Rasschaert (B) – 1’57″22

j u l i 2 0 1 9

29 jul – Lars Schellekens – 4km bij Stratenloop Duizel – 14’35 (1e plaats)
28 jul – Rick van Riel – 1500m bij NK Senioren – 3’55″05 (7e van NL!)
28 jul – Robin van Riel – 1500m bij NK Senioren – 3’57″65 (11e van NL!)
27 jul – Rick van Riel – 1500m bij NK Senioren – 3’51″34 (door naar finale!)
27 jul – Robin van Riel – 1500m bij NK Senioren – 3’52″07 (door naar finale!)
20 jul – Robin van Riel – 1500m bij EK U20 Boras – 3”56″03 (2e van Europa!)
20 jul – Rick van Riel – 1500m bij EK U20 Boras – 3”57″15 (5e van Europa!)
18 jul – Rick van Riel – 1500m bij EK U20 Boras – 3”50″30 (door naar finale!)
18 jul – Robin van Riel – 1500m bij EK U20 Boras – 3”49″39 (door naar finale!)
12 jul – Bram Maas – 800m bij Trackmeeting Utrecht – 1’59″35 (PR)
12 jul – Jorg Schellekens – 800m bij Trackmeeting Utrecht – 2’15″40
12 jul – Tijke Wentink – 800m bij Trackmeeting Utrecht – 2’04″46
12 jul – Lars Schellekens – 1500m bij Trackmeeting Utrecht – 4’23″43
6 jul – Sara van Grunsven – 5km bij Chaamloop – 18’43 (1e plaats)
6 jul – Maartje Kusters – 10km bij Chaamloop – 36’01 (PR + 1e plaats)
6 jul – Lauran Beijens – 10km bij Chaamloop – 31’51 (4e plaats)
6 jul – Sander Verweij – 10km bij Chaamloop – 36’26 (PR + 7e plaats)
6 jul – Mike Rasenberg – 10km bij Chaamloop – 36’36 (8e plaats)
5 jul – Ian de Juncker – 800m bij Trackmeeting Wageningen – 2’14″60 (PR)
5 jul – Tijke Wentink – 800m bij Trackmeeting Wageningen – 1’56″36 (PR)
5 jul – Lars Schellekens – 5000m bij Trackmeeting Wageningen – 16’21″04 (PR)
4 jul – Hassan Mahamed – 1500m bij Trackmeeting Rotterdam – 3’59″65 (PR)

j u n i 2 0 1 9

30 juni – Robin van Riel – 1500m bij NK Junioren – (NL Kampioen!)
30 juni – Rick van Riel – 1500m bij NK Junioren – (2e van NL!)
30 juni – Bram Maas – 5000m bij NK Junioren – 15’57″78 (12e van NL!)
30 juni – Sander Verweij – 5km bij Galgenloop – 17’59 (1e plaats)
29 juni – Rick van Riel – 1500m bij NK Junioren – (1e plaats – door naar finale)
29 juni – Robin van Riel – 1500m bij NK Junioren – (4e plaats – door naar finale)
29 juni – Lars Schellekens – 1500m bij NK Junioren – (10e plaats serie – 24e van NL!)
22 jun – Remko van den Hout – 800m bij competitie – 2’21″42
22 jun – Matthijs Slangen – 800m bij competitie – 2’50″14 (PR)
21 jun – Puk van Gool – 400m bij Trackmeeting Utrecht – 52″80
21 jun – Tijke Wentink – 1500m bij Trackmeeting Utrecht – 4’08″00 (PR)
19 jun – Maartje Kusters – 5km bij Hardloopgala Gilze – 16’58 (PR + 1e plaats)
19 jun – Tijke Wentink – 5km bij Hardloopgala Gilze – 17’00 (pacer)
19 jun – Sara van Grunsven – 5km bij Hardloopgala Gilze – 18’16 (2e plaats)
19 jun – Lars Schellekens – 5km bij Hardloopgala Gilze – 16’40 (PR)
19 jun – Sander Verweij – 5km bij Hardloopgala Gilze – 17’08 (PR)
19 jun – Mike Rasenberg – 5km bij Hardloopgala Gilze – 17’18
19 jun – Jorg Schellekens – 5km bij Hardloopgala Gilze – 18’32
19 jun – Ian de Juncker – 5km bij Hardloopgala Gilze – 18’49
19 jun – Henk Gallé – 5km bij Hardloopgala Gilze – 20’55
16 jun – Puk van Gool – 800m bij competitie – 1’59″30
16 jun – Jorg Schellekens – 800m bij competitie – 2’03″39 (PR)
16 jun – Eni van Bree – 400m bij competitie – 1’04″15
16 jun – Tijke Wentink – 400m bij competitie – 51″65 (PR)
16 jun – Sander Verweij – 5000m bij competitie – 17’32″95 (PR)
16 jun – Noël van Selow – 3000mSC bij competitie – 13’14″66 (PR)
15 jun – Hassan Mahamed – 1500m bij NGA Nijmegen – 4’01″10 (PR)
15 jun – Bram Maas – 5000m bij NGA Nijmegen – 15’46″71 (PR)
15 jun – Rick van Riel – 1500m bij NGA Nijmegen – 3’45″99 (PR + alltime 1e van NL Bjunioren)
15 jun – Robin van Riel – 1500m bij NGA Nijmegen – 3’42″44 (PR)
15 jun – Tijke Wentink – 800m bij NGA Nijmegen – 1’59″94
10 jun – Tijke Wentink – 400m bij T-Meeting – 51″94 (PR)
10 jun – Puk van Gool – 400m bij T-Meeting – 52″97
10 jun – Jorg Schellekens – 400m bij T-Meeting – 54″17
8 jun – Rick van Riel – 1500m bij Memorial Jos Verstockt (B) – 3’48″57 (PR)
8 jun – Robin van Riel – 800m bij Gouden Spike – 1’53″27
7 jun – Maartje Kusters – 3000m bij avondwedstrijd Circuit 14 – 10’10″42
4 jun – Lars Schellekens – 3000m bij avondwedstrijd ACW – 9’25″81 (PR)
1 jun – Rick van Riel – 1500m bij Putbos Memorial Oordegem (B) – 3’49″11 (PR)
1 jun – Tijke Wentink – 800m bij Putbos Memorial Oordegem (B) – 1’56″94 (PR)

m e i 2 0 1 9

30 mei – Puk van Gool – 800m bij Harry Schulting Games – 2’58″25
30 mei – Maartje Kusters – 3000m bij Harry Schulting Games – 9’55″86 (PR)
30 mei – Sara van Grunsven – 3000m bij Harry Schulting Games – 10’37″89 (PR)
30 mei – Bram Maas – 3000m bij Harry Schulting Games – 8’54″87 (PR)
30 mei – Lars Schellekens – 800m bij Goudse Kaas- en Stroopwafelwedstrijd – 2’06″15 (PR)
30 mei – Ian de Juncker – 800m bij Goudse Kaas- en Stroopwafelwedstrijd – 2’24″98
26 mei – Mike Rasenberg – 3000mSC bij competitie – 10’48″96
26 mei – Noël van Selow – 800m bij competitie – 2’34″46 (PR)
26 mei – Eni van Bree – 400m bij competitie – 1’04″68
26 mei – Puk van Gool – 400m bij competitie – 52″38
26 mei – Jorg Schellekens – 400m bij competitie – 54″17 (PR)
26 mei – Maartje Kusters – 3000m bij competitie – 10’10″52 (PR)
26 mei – Lars Schellekens – 1500m bij competitie – 4’19″19 (PR)
26 mei – Sander Verweij – 1500m bij competitie – 4’38″44 (PR)
25 mei – Robin van Riel – 800m bij IFAM Oordegem (B) – 1’50″16
25 mei – Rick van Riel – 800m bij IFAM Oordegem (B) – 1’50″76 (PR)
25 mei – Tijke Wentink – 800m bij IFAM Oordegem (B) – 1’57″37 (PR)
25 mei – Hassan Mahamed – 1500m bij IFAM Oordegem (B) – 4’03″19 (PR)
24 mei – Milan Watzeels – 800m bij competitie – 2’10″45 (PR)
24 mei – Matthijs Slangen – 800m bij competitie – 2’58″50 (PR)
24 mei – Bram Maas – 3000m bij Trackmeeting Utrecht – 8’57″89 (PR)
24 mei – Sara van Grunsven – 3000m bij Trackmeeting Utrecht – 10’42″03 (PR)
17 mei – Mike Rasenberg – 3000mSC bij avondwedstrijd regio 14 – 11’00″16
17 mei – Ian de Juncker – 800m bij Trackmeeting Wageningen – 2’18″31 (PR)
17 mei – Lars Schellekens – 1500m bij Trackmeeting Wageningen – 4’19″33 (PR)
17 mei – Jorg Schellekens – 400m bij Trackmeeting Wageningen – 54″93 (PR)
11 mei – Sander Verweij – 5km bij Kaaienloop – 17’44 (8e plaats)
9 mei – Mike Rasenberg – 3000mSC bij Energie MiLa Trackmeeting – 11’06″61
9 mei – Lars Schellekens – 1000m bij Energie MiLa Trackmeeting – 2’47″77 (PR)
9 mei – Ian de Juncker – 1000m bij Energie MiLa Trackmeeting – 2’59″91 (PR)
9 mei – Sara van Grunsven – 3000m bij Avondje Sprint – 10’48″22 (PR)
5 mei – Maartje Kusters – 5EM bij Liberty Run – 29’38 (PR + 1e plaats)
5 mei – Bram Maas – 5EM bij Liberty Run – 26’52 (PR + 3e plaats)
5 mei – Milan Watzeels – 2.5EM bij Liberty Run – 15’57 (PR + 2e plaats)
3 mei – Jorg Schellekens – 800m bij Trackmeeting Utrecht – 2’10″08
3 mei – Ian de Juncker – 800m bij Trackmeeting Utrecht – 2’21″88
3 mei – Lars Schellekens – 1500m bij Trackmeeting Utrecht – 4’25″20 (PR)
3 mei – Hassan Mahamed – 1500m bij Trackmeeting Utrecht – 4’04″66 (PR)

a p r i l 2 0 1 9

28 apr – Milan Watzeels – 800m bij Competitie (Bjun) – 2’12″46 (PR)
28 apr – Bram Maas – 5km bij Roermond City Run – 15’45 (PR + 3e plaats)
20 apr – Mike Rasenberg – 15km bij Vennenloop – 58’15 (PR + 3e plaats)
10 apr – Bram Maas – 5km bij Leemputtenloop – 15’57 (2e plaats)
10 apr – Hassan Mahamed – 5km bij Leemputtenloop – 16’12 (3e plaats)
10 apr – Tijke Wentink – 5km bij Leemputtenloop – 16’25 (4e plaats)
10 apr – Puk van Gool – 5km bij Leemputtenloop – 16’47 (PR + 6e plaats)
10 apr – Mike Rasenberg – 5km bij Leemputtenloop – 17’54 (12e plaats)
10 apr – Jorg Schellekens – 5km bij Leemputtenloop – 17’54 (13e plaats)
10 apr – Sander Verweij – 5km bij Leemputtenloop – 17’33 (2e plaats)
10 apr – Lars Schellekens – 5km bij Leemputtenloop – 17’50 (3e plaats)
10 apr – Maartje Kusters – 5km bij Leemputtenloop – 17’35 (1e plaats)
10 apr – Noël van Selow – 5km bij Leemputtenloop – 20’42 (PR + 7e plaats)
10 apr – Mads Schellekens – 1km bij Leemputtenloop – 4’17 (PR + 7e plaats)
6 apr – Milan Watzeels – 800m bij competitie – 2’15″77 (PR)
6 apr – Remko van den Hout – 800m bij competitie – 2’21″32 (PR)
4 apr – Judi Becx – 10km bij Dommelloop – 49’42 (PR + 8e plaats)

m a a r t 2 0 1 9

30 mrt – Mads Schellekens – 1000m bij Rondje Vrachelen – 3’58″00 (PR en 4e plaats)
30 mrt – Milan Watzeels – 1500m bij Openingswedstrijd Attila – 4’58″36 (PR)
30 mrt – Remko van den Hout – 1500m bij Openingswedstrijd Attila – 5’04″28 (PR)
30 mrt – Tijke Wentink – 1500m bij Openingswedstrijd Attila – 4’31″88
30 mrt – Tijke Wentink – 300m bij Openingswedstrijd Attila – 37″85 (PR)
30 mrt – Puk van Gool – 300m bij Openingswedstrijd Attila – 37″90 (PR)
30 mrt – Puk van Gool – 600m bij Openingswedstrijd Attila – 1’25″43
30 mrt – Tijke Wentink – 600m bij Openingswedstrijd Attila – 1’26″17 (PR)
24 mrt – Robin van Riel – 5km bij Parelloop – 15’03 (5e plaats)
24 mrt – Rick van Riel – 5km bij Parelloop – 15’32 (19e plaats)
24 mrt – Hassan Mahamed – 5km bij Parelloop – 16’01 (27e plaats)
24 mrt – Bram Maas – 5km bij Parelloop – 16’05 (29e plaats)
24 mrt – Tijke Wentink – 5km bij Parelloop – 16’36 (45e plaats)
24 mrt – Maartje Kusters – 5km bij Parelloop – 17’34 (PR + 2e plaats)
24 mrt – Sander Verweij – 5km bij Parelloop – 17’40 (PR + 68e plaats)
24 mrt – Lars Schellekens – 5km bij Parelloop – 18’02 (77e plaats)
24 mrt – Jorg Schellekens – 5km bij Parelloop – 18’12 (81e plaats)
22 mrt – Milan Watzeels – 600m bij Atledo Dongen – 1’33″99 (PR)
17 mrt – Mike Rasenberg – 21.1km bij Drunense Duinenloop – 1.23’05 (PR + 8e plaats)
17 mrt – Bram Maas – 10km bij Drunense Duinenloop – 33’41 (3e plaats)
17 mrt – Tijke Wentink – 10km bij Drunense Duinenloop – 35’50 (5e plaats)
17 mrt – Jorg Schellekens – 4.5km bij Drunense Duinenloop – 16’09 (2e plaats)
2 mrt – Bram Maas – 5km bij Kruikenloop – 15’47 (PR + 1e plaats)
2 mrt – Tijke Wentink – 5km bij Kruikenloop – 16’23 (2e plaats)
2 mrt – Jorg Schellekens – 5km bij Kruikenloop – 17’47 (8e plaats)
2 mrt – Esther Simons-Verhoeven – 5km bij Kruikenloop – 25’46 (12e plaats)
2 mrt – Nicole Simons – 5km bij Kruikenloop – 16’53 (19e plaats)

f e b r u a r i 2 0 1 9

24 feb – Jorg Schellekens – 2.5km bij NK Cross – 9’51 (58e plaats)
24 feb – Puk van Gool – 2.5km bij NK Cross – 10’00 (59e plaats)
24 feb – Robin van Riel – 8km bij NK Cross – 28’40 (6e plaats)
24 feb – Rick van Riel – 8km bij NK Cross – 28’54 (9e plaats)
24 feb – Bram Maas – 5km bij Rico Salvettiloop – 15’58 (1e plaats)
24 feb – Tijke Wentink – 5km bij Rico Salvettiloop – 16’42 (2e plaats)
24 feb – Ian de Juncker – 5km bij Rico Salvettiloop – 18’48 (6e plaats)
24 feb – Hassan Mahamed – 10km bij Rico Salvettiloop – 33’56 (6e plaats)
24 feb – Lars van Aalst – 10km bij Rico Salvettiloop – 34’45 (8e plaats)
24 feb – Mike Rasenberg – 10km bij Rico Salvettiloop – 36’02 (12e plaats)
24 feb – Maartje Kusters – 10km bij Rico Salvettiloop – 37’29 (1e plaats)
10 feb – Robin van Riel – 1500m finale bij NK Indoor – 3’46″22 (PR + 1e van NL)
10 feb – Rick van Riel – 1500m finale bij NK Indoor – 3’55″62 (PR + 2e van NL)
10 feb – Bram Maas – 10km bij NK 10km Schoorl – 33’13 (PR + 9e van NL)
9 feb – Lars Schellekens – 1500m bij NK Indoor – 4’34″78 (PR + 12e plaats NL)
9 feb – Rick van Riel – 1500m bij NK Indoor – 4’19″27 (PR + naar finale)
9 feb – Robin van Riel – 1500m bij NK Indoor – 4’13″42 (PR + naar finale)
9 feb – Puk van Gool – 800m bij IFAM Indoor (B) – 1’59″53 (PR)
9 feb – Tijke Wentink – 800m bij IFAM Indoor (B) – 2’00″15 (PR)
3 feb – Mads Schellekens – 1.01km bij Atledo Cross – 4’29 (14e plaats)
3 feb – Bram Maas – 2.02km bij Atledo Cross – 6’18 (2e plaats)
3 feb – Puk van Gool – 2.02km bij Atledo Cross – 6’40 (3e plaats)
3 feb – Milan Watzeels – 3.03km bij Atledo Cross – 11’09 (1e plaats)
3 feb – Remko van den Hout – 3.03km bij Atledo Cross – 11’52 (5e plaats)
3 feb – Jeske van de Laar – 3.03km bij Atledo Cross – 15’06 (3e plaats)
3 feb – Esmay van de Laar – 5.5km bij Atledo Cross – 30’14 (7e plaats)
3 feb – Sander Verweij – 5.5km bij Atledo Cross – 21’28 (1e plaats)
3 feb – Ian de Juncker – 5.5km bij Atledo Cross – 22’52 (2e plaats)

j a n u a r i 2 0 1 9

27 jan – Milan Watzeels – 3.07km bij Mastboscross – 11’19 (10e plaats)
27 jan – Remko van den Hout – 3.07km bij Mastboscross – 12’05 (20e plaats)
27 jan – Jeske van de Laar – 3.48km bij Mastboscross – 18’34 (24e plaats)
27 jan – Robin van Riel – 7.13km bij Mastboscross – 22’36 (1e plaats)
27 jan – Bram Maas – 7.13km bij Mastboscross – 24’27 (14e plaats)
27 jan – Lars Schellekens – 7.13km bij Mastboscross – 25’09 (21e plaats)
27 jan – Sander Verweij – 7.13km bij Mastboscross – 27’38 (30e plaats)
27 jan – Ian de Juncker – 7.13km bij Mastboscross – 27’42 (32e plaats)
27 jan – Tijke Wentink – 2.64km bij Mastboscross – 8’53 (29e plaats)
27 jan – Jorg Schellekens – 2.64km bij Mastboscross – 9’01 (32e plaats)
27 jan – Esmay van de Laar – 7.94km bij Mastboscross – 39’42 (22e plaats)
27 jan – Hassan Mahamed – 10.82km bij Mastboscross – 37’55 (22e plaats)
27 jan – Lars van Aalst – 10.82km bij Mastboscross – 40’16 (34e plaats)
27 jan – Mike Rasenberg – 10.82km bij Mastboscross – 44’16 (39e plaats)
20 jan – Milan Watzeels – 2.2km bij Spiridoncross – 8’05 (1e plaats)
20 jan – Remko van den Hout – 2.2km bij Spiridoncross – 8’27 (2e plaats)
20 jan – Jeske van de Laar – 4.05km bij Spiridoncross – 22’37 (4e plaats)
20 jan – Lars Schellekens – 5.9km bij Spiridoncross – 20’55 (1e plaats)
20 jan – Sander Verweij – 5.9km bij Spiridoncross – 22’58 (3e plaats)
20 jan – Ian de Juncker – 5.9km bij Spiridoncross – 23’25 (4e plaats)
20 jan – Esmay van de Laar – 7.9km bij Spiridoncross – 41’28 (7e plaats)
20 jan – Hassan Mahamed – 10.2km bij Spiridoncross – 36’42 (8e plaats)
20 jan – Lars van Aalst – 10.2km bij Spiridoncross – 37’31 (12e plaats)
20 jan – Jorg Schellekens – 10.2km bij Spiridoncross – 39’29 (14e plaats)
20 jan – Robin van Riel – 7.4km bij Abdijcross – 24’03 (1e plaats)
20 jan – Rick van Riel – 7.4km bij Abdijcross – 24’52 (6e plaats)
20 jan – Bram Maas – 7.4km bij Abdijcross – 27’01 (21e plaats)
20 jan – Tijke Wentink – 2.6km bij Abdijcross – 9’21 (30e plaats)
13 jan – Mads Schellekens – 1.3km bij Wilkin Sports Cross – 5’44 (11e plaats)
13 jan – Jeske van de Laar – 4.1km bij Wilkin Sports Cross – 22’25 (3e plaats)
13 jan – Milan Watzeels – 4.1km bij Wilkin Sports Cross – 15’39 (2e plaats)
13 jan – Remko van den Hout – 4.1km bij Wilkin Sports Cross – 16’08 (4e plaats)
13 jan – Lars Schellekens – 5.6km bij Wilkin Sports Cross – 20’43 (1e plaats)
13 jan – Sander Verweij – 5.6km bij Wilkin Sports Cross – 22’09 (2e plaats)
13 jan – Ian de Juncker – 5.6km bij Wilkin Sports Cross – 22’55 (3e plaats)
13 jan – Esmay van de Laar – 5.6km bij Wilkin Sports Cross – 27’44 (4e plaats)
13 jan – Jorg Schellekens – 11.2km bij Wilkin Sports Cross – 45’05 (5e plaats)
6 jan – Jorg Schellekens – 2.5km bij TRR Bosloop – 8’40 (1e plaats)
6 jan – Lars Schellekens – 5km bij TRR Bosloop – 18’12 (1e plaats)
6 jan – Tijke Wentink – 800m bij Indoor Track Meeting Apeldoorn – 2’00″87 (PR)

d e c e m b e r 2 0 1 8

31 dec – Robin van Riel – 6km bij Sylvestercross – 20’24 (2e plaats)
31 dec – Rick van Riel – 6km bij Sylvestercross – 21’37 (12e plaats)
31 dec – Lars Schellekens – 6km bij Sylvestercross – 24’21 (36e plaats)
31 dec – Sander Verweij – 6km bij Sylvestercross – 25’45 (43e plaats)
31 dec – Tijke Wentink – 3.2km bij Sylvestercross – 12’02 (41e plaats)
31 dec – Jorg Schellekens – 3.2km bij Sylvestercross – 12’47 (63e plaats)
31 dec – Hassan Mahamed – 10km bij Oudejaarsloop – 33’43 (PR + 3e plaats)
31 dec – Lars van Aalst – 10km bij Oudejaarsloop – 34’46 (PR + 5e plaats)
31 dec – Milan Watzeels – 5km bij Oudejaarsloop – 19’13 (7e plaats)
31 dec – Noortje de Graauw – 5km bij Oudejaarsloop – 25’59 (29e plaats)
30 dec – Mike Rasenberg – 9.4km bij Auwjaorscross – 39’32 (6e plaats)
2 dec – Milan Watzeels – 2.84km bij Mardenkro Enclavecross – 10’32 (1e plaats)
2 dec – Remko van den Hout – 2.84km bij Mardenkro Enclavecross – 11’01 (7e plaats)
2 dec – Jeske van de Laar – 2.84km bij Mardenkro Enclavecross – 15’00 (7e plaats)
2 dec – Bram Maas – 5.7km bij Mardenkro Enclavecross – 19’26 (1e plaats)
2 dec – Sander Verweij – 5.7km bij Mardenkro Enclavecross – 21’20 (2e plaats)
2 dec – Ian de Juncker – 5.7km bij Mardenkro Enclavecross – 22’09 (3e plaats)
2 dec – Bente Smagge – 5.7km bij Mardenkro Enclavecross – 24’14 (4e plaats)
2 dec – Tijke Wentink – 9.5km bij Mardenkro Enclavecross – 34’56 (10e plaats)

n o v e m b e r 2 0 1 8

25 nov – Robin van Riel – 6.3km bij Warandeloop – 18’56 (3e plaats)
25 nov – Rick van Riel – 6.3km bij Warandeloop – 19’25 (7e plaats)
25 nov – Bram Maas – 6.3km bij Warandeloop – 20’41 (28e plaats)
25 nov – Lars Schellekens – 6.3km bij Warandeloop – 21’41 (49e plaats)
25 nov – Ian de Juncker – 6.3km bij Warandeloop – 25’18 (71e plaats)
25 nov – Tijke Wentink – 2.3km bij Warandeloop – 7’42 (55e plaats)
25 nov – Puk van Gool – 2.3km bij Warandeloop – 7’48 (60e plaats)
25 nov – Jorg Schellekens – 2.3km bij Warandeloop – 7’53 (65e plaats)
25 nov – Mike Rasenberg – 10.3km bij Warandeloop – 38’07 (31e plaats)
25 nov – Esmay van de Laar – 5.8km bij Warandeloop – 26’20 (10e plaats)
25 nov – Henk Gallé – 10km bij Warandeloop – 43’40 (46e plaats)
24 nov – Lars van Aalst – 5km bij Warandeloop – 16’59 (1e plaats)
24 nov – Nicole Simons – 5km bij Warandeloop – 28’05 (66e plaats)
24 nov – Henk Gallé – 7.3km bij Warandeloop – 29’49 (23e plaats)
24 nov – Milan Watzeels – 2.4km bij Warandeloop – 9’18 (20e plaats)
24 nov – Remko van den Hout – 2.4km bij Warandeloop – 10’00 (33e plaats)
24 nov – Matz Hoven – 1.6km bij Warandeloop – 8’49 (60e plaats)
24 nov – Mads Schellekens – 1.2km bij Warandeloop – 5’43 (21e plaats)
18 nov – Milan Watzeels – 2.95km bij Scorpiocross – 11’33 (3e plaats)
18 nov – Remko van den Hout – 2.95km bij Scorpiocross – 12’27 (10e plaats)
18 nov – Jeske van de Laar – 2.95km bij Scorpiocross – 16’41 (6e plaats)
18 nov – Lars Schellekens – 7.15km bij Scorpiocross – 27’13 (2e plaats)
18 nov – Esmay van de Laar – 7.15km bij Scorpiocross – 36’50 (4e plaats)
18 nov – Jorg Schellekens – 8.55km bij Scorpiocross – 34’03 (13e plaats)
11 nov – Mads Schellekens – 1.2km bij Maresiacross – 5’52 (27e plaats)
11 nov – Matz Hoven – 2.3km bij Maresiacross – 13’36 (40e plaats)
11 nov – Milan Watzeels – 2.3km bij Maresiacross – 8’25 (1e plaats)
11 nov – Remko van den Hout – 2.3km bij Maresiacross – 9’10 (10e plaats)
11 nov – Jeske van de Laar – 3.3km bij Maresiacross – 19’15 (9e plaats)
11 nov – Lars Schellekens – 3.3km bij Maresiacross – 11’28 (1e plaats)
11 nov – Ian de Juncker – 3.3km bij Maresiacross – 12’56 (4e plaats)
11 nov – Bente Smagge – 6.8km bij Maresiacross – 33’24 (5e plaats)
11 nov – Esmay van de Laar – 6.8km bij Maresiacross – 38’33 (11e plaats)
11 nov – Judi Becx – 6.8km bij Maresiacross – 33’52 (12e plaats)
11 nov – Mike Rasenberg – 9.1km bij Maresiacross – 39’23 (17e plaats)
11 nov – Jorg Schellekens – 9.1km bij Maresiacross – 39’40 (18e plaats)
11 nov – Henk Gallé – 9.1km bij Maresiacross – 44’19 (13e plaats)
4 nov – Robin van Riel – 6.2km bij Crosscup Mol (B) – 20’57 (8e plaats)
4 nov – Bram Maas – 6.2km bij Crosscup Mol (B) – 22’29 (31e plaats)
4 nov – Rick van Riel – 4km bij Crosscup Mol (B) – 13’19 (1e plaats)
4 nov – Bente Smagge – 6.3km bij Drunenseduinencross – 27’31 (6e plaats)
4 nov – Esmay van de Laar – 6.3km bij Drunenseduinencross – 30’45 (12e plaats)
4 nov – Tijke Wentink – 8.4km bij Drunenseduinencross – 31’19 (7e plaats)
4 nov – Mike Rasenberg – 8.4km bij Drunenseduinencross – 32’35 (10e plaats)
4 nov – Jorg Schellekens – 8.4km bij Drunenseduinencross – 33’01 (11e plaats)
4 nov – Lars Schellekens – 6.3km bij Drunenseduinencross – 23’01 (1e plaats)
4 nov – Ian de Juncker – 6.3km bij Drunenseduinencross – 24’56 (2e plaats)
4 nov – Jeske van de Laar – 2.1km bij Drunenseduinencross – 11’01 (3e plaats)
4 nov – Milan Watzeels – 2.63km bij Drunenseduinencross – 10’15 (2e plaats)
4 nov – Remko van den Hout – 2.63km bij Drunenseduinencross – 11’32 (15e plaats)

o k t o b e r 2 0 1 8

28 okt – Noël van Selow – 4.3km bij De IJzeren Man Cross – 19’07 (9e plaats)
27 okt – Lars Schellekens – 4km bij Snertcross – 15’10 (1e plaats)
27 okt – Ian de Juncker – 4km bij Snertcross – 16’27 (3e plaats)
27 okt – Puk van Gool – 2km bij Snertcross – 7’02 (1e plaats)
27 okt – Jorg Schellekens – 2km bij Snertcross – 7’12 (2e plaats)
27 okt – Bente Smagge – 6km bij Snertcross – 27’38 (4e plaats)
27 okt – Judi Becx – 6km bij Snertcross – 30’49 (9e plaats)
27 okt – Esmay van de Laar – 6km bij Snertcross – 32’15 (12e plaats)
27 okt – Bram Maas – 8km bij Snertcross – 30’27 (8e plaats)
27 okt – Tijke Wentink – 8km bij Snertcross – 30’56 (9e plaats)
27 okt – Mike Rasenberg – 8km bij Snertcross – 34’16 (18e plaats)
21 okt – Mads Schellekens – 1.2km bij Blauwe Meer Cross – 5’32 (18e plaats)
21 okt – Milena Weber – 1.8km bij Blauwe Meer Cross – 8’59 (15e plaats)
21 okt – Milan Watzeels – 2.4km bij Blauwe Meer Cross – 8’49 (5e plaats)
21 okt – Remko van den Hout – 2.4km bij Blauwe Meer Cross – 9’23 (13e plaats)
21 okt – Jeske van de Laar – 3.35km bij Blauwe Meer Cross – 20’07 (6e plaats)
21 okt – Bram Maas – 5.8km bij Blauwe Meer Cross – 21’13 (3e plaats)
21 okt – Lars Schellekens – 5.8km bij Blauwe Meer Cross – 22’32 (7e plaats)
21 okt – Ian de Juncker – 5.8km bij Blauwe Meer Cross – 24’48 (13e plaats)
21 okt – Bente Smagge – 5.8km bij Blauwe Meer Cross – 25’50 (6e plaats)
21 okt – Noël van Selow – 5.8km bij Blauwe Meer Cross – 26’30 (7e plaats)
21 okt – Esmay van de Laar – 5.8km bij Blauwe Meer Cross – 33’58 (11e plaats)
21 okt – Hassan Mahamed – 8.7km bij Blauwe Meer Cross – 32’56 (11e plaats)
21 okt – Tijke Wentink – 8.7km bij Blauwe Meer Cross – 33’44 (13e plaats)
21 okt – Troy de Juncker – 8.7km bij Blauwe Meer Cross – 33’54 (15e plaats)
21 okt – Jorg Schellekens – 8.7km bij Blauwe Meer Cross – 36’34 (21e plaats)
14 okt – Robin van Riel – 4EM bij 4Mijl van Groningen – 19’40 (PR + 22e plaats)
14 okt – Rick van Riel – 4EM bij 4Mijl van Groningen – 19’52 (PR + 30e plaats)
7 okt – Lars Schellekens – 5km bij Singelloop Breda – 17’10 (PR + 14e plaats)
7 okt – Jorg Schellekens – 5km bij Singelloop Breda – 18’11 (26e plaats)
7 okt – Noël van Selow – 5km bij Singelloop Breda – 20’54 (PR + 9e plaats)

s e p t e m b e r 2 0 1 8

27 sep – Ilyas Osman – 5000m bij baancircuit Run2Day – 15’42″89 (PR)
27 sep – Hassan Mahamed – 5000m bij baancircuit Run2Day – 16’04″15 (PR)
21 sep – Ian de Juncker – 1500m bij Wageningen Trackmeeting – 4’55″81
21 sep – Eni van Bree – 800m bij Wageningen Trackmeeting – 2’35″74
21 sep – Lars Schellekens – 1500m bij Wageningen Trackmeeting – 4’33″10 (PR)
21 sep – Puk van Gool – 1500m bij Wageningen Trackmeeting – 4’15″00 (PR)
21 sep – Bram Maas – 5000m bij Wageningen Trackmeeting – 16’02″27 (PR)
21 sep – Tijke Wentink – 5000m bij Wageningen Trackmeeting – 16’01″44
16 sep – Bram Maas – 10km bij De Tien van ’t Aogje – 35’26 (3e plaats)
8 sep – Troy de Juncker – 3000m bij NSK – 9’55″14
8 sep – Robin van Riel – 5km bij Kramp Run – 14’23 (PR + 4e plaats)
2 sep – Sanne Louer – 10km bij TilburgTenMiles – 46’51 (39e plaats)
2 sep – Esmay van de Laar – 10km bij TilburgTenMiles – 51’41 (PR + 66e plaats)
2 sep – Ilias Osman – 10km bij TilburgTenMiles – 35’26 (PR + 1e plaats)
2 sep – Tijke Wentink – 10km bij TilburgTenMiles – 36’46 (2e plaats)
2 sep – Mike Rasenberg – 10km bij TilburgTenMiles – 37’09 (3e plaats)
2 sep – Puk van Gool – 10km bij TilburgTenMiles – 37’12 (PR + 4e plaats)
2 sep – Jorg Schellekens – 10km bij TilburgTenMiles – 42’15 (PR + 22e plaats)
2 sep – Henk Gallé – 10km bij TilburgTenMiles – 45’09 (37e plaats)
2 sep – Esther Simons – 10km bij TilburgTenMiles – 58’40 (PR + 196e plaats)
2 sep – Robin van Riel – 5km bij TilburgTenMiles – 14’45 (PR + 1e plaats)
2 sep – Rick van Riel – 5km bij TilburgTenMiles – 15’23 (PR + 2e plaats)
2 sep – Bram Maas – 5km bij TilburgTenMiles – 16’14 (PR + 3e plaats)
2 sep – Hassan Mahamed – 5km bij TilburgTenMiles – 16’16 (PR + 4e plaats)
2 sep – Lars Schellekens – 5km bij TilburgTenMiles – 17’36 (PR + 11e plaats)
2 sep – Milan Watzeels – 5km bij TilburgTenMiles – 19’27 (PR +19e plaats)
2 sep – Remko van den Hout – 5km bij TilburgTenMiles – 23’08 (PR + 110e plaats)
2 sep – Jeske van de Laar – 5km bij TilburgTenMiles – 26’47 (PR + 381e plaats)
2 sep – Nicole Simons – 5km bij TilburgTenMiles – 27’37 (479e plaats)
2 sep – Imeno Weber – 1.6km bij TilburgTenMiles – 6’58 (17e plaats)
2 sep – Milena Weber – 1.6km bij TilburgTenMiles – 7’37 (39e plaats)

a u g u s t u s 2 0 1 8

31 aug – Lars Schellekens – 800m bij Trackmeeting Utrecht – 2’14″03
31 aug – Puk van Gool – 1500m bij Trackmeeting Utrecht – 4’16″21 (PR)
31 aug – Robin van Riel – 5000m bij Trackmeeting Utrecht – 14’28″02 (PR)
31 aug – Tijke Wentink – 5000m bij Trackmeeting Utrecht – 15’37″97 (PR)
25 aug – Mads Schellekens – 1km bij Bels Lijntje Loop – 4’27 (8ste plaats)
25 aug – Lars Schellekens – 5.8km bij Bels Lijntje Loop – 20’43 (1e plaats)
25 aug – Milan Watzeels – 5.8km bij Bels Lijntje Loop – 22’58 (2e plaats)
15 aug – Mads Schellekens – 1km bij Vakantieloop – 4’24 (PR + 2e plaats)
15 aug – Bram Maas – 4km bij Vakantieloop – 12’34 (1e plaats)
15 aug – Tijke Wentink – 4km bij Vakantieloop – 13’25 (4e plaats)
15 aug – Lars Schellekens – 4km bij Vakantieloop – 14’10 (5e plaats)
15 aug – Jorg Schellekens – 4km bij Vakantieloop – 14’39 (7e plaats)
15 aug – Ian de Juncker – 4km bij Vakantieloop – 15’31 (8e plaats)
15 aug – Sanne Louer – 4km bij Vakantieloop – 16’43 (4e plaats)
3 aug – Lars Schellekens – 800m bij Trackmeeting Utrecht – 2’11″64 (PR)
3 aug – Jorg Schellekens – 1500m bij Trackmeeting Utrecht – 4’44″09
3 aug – Tijke Wentink – 3000m bij Trackmeeting Utrecht – 9’20″85
3 aug – Bram Maas – 3000m bij Trackmeeting Utrecht – 9’21″61 (PR)

j u l i 2 0 1 8

28 jul – Tijke Wentink – 800m bij Memorial Rasschaert (B) – 1’59″37
15 jul – Eni van Bree – 800m bij NSK baan – 2’30″76 (PR)
14 jul – Eni van Bree – 400m bij NSK baan – 1’01″69
13 jul – Rick van Riel – 800m bij Trackmeeting Utrecht – 1’55″63
13 jul – Puk van Gool – 800m bij Trackmeeting Utrecht – 1’59″75
13 jul – Troy de Juncker – 800m bij Trackmeeting Utrecht – 2’09″53
13 jul – Lars Schellekens – 800m bij Trackmeeting Utrecht – 2’11″67 (PR)
13 jul – Ian de Juncker – 800m bij Trackmeeting Utrecht – 2’19″19 (PR)
13 jul – Tijke Wentink – 1500m bij Trackmeeting Utrecht – 4’11″49
12 jul – Robin van Riel – 1500m bij WK U20 Tampere Finland – 3’48″65 (12de van de wereld!)
10 jul – Robin van Riel – 1500m bij WK U20 Tampere Finland – 3’45″52 (door naar finale!)
7 jul – Rick van Riel – 1500m bij EK U18 Györ Hongarije – 3’57″95 (10de van Europa!)>
6 jul – Troy de Juncker – 5000m bij Trackmeeting Wageningen – 16’35″44 (PR)
6 jul – Lars van Aalst – 5000m bij Trackmeeting Wageningen – 16’47″63 (PR)
6 jul – Lars Schellekens – 1500m bij Trackmeeting Wageningen – 4’45″01
6 jul – Ian de Juncker – 1500m bij Trackmeeting Wageningen – 4’59″49
6 jul – Puk van Gool – 800m bij Trackmeeting Wageningen – 1’59″70
6 jul – Tijke Wentink – 800m bij Trackmeeting Wageningen – 2’05″86
6 jul – Tijke Wentink – 400m bij Trackmeeting Wageningen – 53″67
5 jul – Rick van Riel – 1500m bij EK U18 Györ Hongarije – 3’56″85 (door naar finale!)
1 jul – Judi Becx – 1500m bij competitie – 5’29″84
1 jul – Sanne Louer – 1500m bij competitie – 5’30″09
1 jul – Bente Smagge – 400m bij competitie – 1’06″19 (PR)
1 jul – Puk van Gool – 400m bij competitie – 52″39
1 jul – Tijke Wentink – 400m bij competitie – 52″90 (PR)
1 jul – Puk van Gool – 200m bij competitie – 24″10 (PR)
1 jul – Jorg Schellekens – 800m bij competitie – 2’10″91
1 jul – Tijke Wentink – 800m bij competitie – 2’00″02
1 jul – Troy de Juncker – 5000m bij competitie – 17’19″81
1 jul – Mike Rasenberg – 5000m bij competitie – 17’39″80

j u n i 2 0 1 8

30 jun – Milan Watzeels – 800m bij competitie – 2’20″77 (PR)
30 jun – Remko van den Hout – 800m bij competitie – 2’28″45 (PR)
24 jun – Robin van Riel – 800m bij Junioren Gala Mannheim (D) – 1’50″02
22 jun – Puk van Gool – 400m bij NK Atletiek – 53″63
22 jun – Mike Rasenberg – 3000m Steeple bij NK Atletiek – 10’43″99
17 jun – Rick van Riel – 1500m bij NK Junioren – 4’16″16 (1e plaats; Kampioen van Nederland)
17 jun – Robin van Riel – 1500m bij NK Junioren – 3’50″34 (1e plaats; Kampioen van Nederland)
17 jun – Bram Maas – 2000m Steeple bij NK Junioren – 6’36″74 (PR en 5de van Nederland)
16 jun – Mike Rasenberg – 5km bij Dwras door Dongen – 17’42 (3e plaats)
16 jun – Rick van Riel – 1500m bij NK Junioren – 4’14″12 (door naar finale)
16 jun – Robin van Riel – 1500m bij NK Junioren – 4’13″90 (door naar finale)
16 jun – Troy de Juncker – 1500m bij NK Junioren – 4’18″38 (17de van Nederland)
15 jun – Lars van Aalst – 5000m bij NK Junioren – 16’49″28 (PR en 15de van Nederland)
15 jun – Jorg Schellekens – 800m bij NK Junioren – 2’05″92 (22ste van Nederland)
13 jun – Tijke Wentink – 1500m bij Hardloopgala Gilze – 4’18 (1e plaats)
13 jun – Puk van Gool – 1500m bij Hardloopgala Gilze – 4’24 (2e plaats)
13 jun – Lars Schellekens – 1500m bij Hardloopgala Gilze – 4’46 (3e plaats)
13 jun – Mike Rasenberg – 5km bij Hardloopgala Gilze – 17’02 (17e plaats)
10 jun – Lars Schellekens – 1500m bij competitie – 4’36″41 (PR)
10 jun – Ian de Juncker – 1500m bij competitie – 4’51″19 (PR)
10 jun – Lars Schellekens – 400m bij competitie – 58″56 (PR)
10 jun – Ian de Juncker – 400m bij competitie – 1’03″68 (PR)
8 jun – Robin van Riel – 1500m bij Nijmegen Global Athletics – 3’43″20
2 jun – Rick van Riel – 1500m bij Putbos Memorial (B) – 3’52″90 (PR + limiet EJK!)
2 jun – Robin van Riel – 800m bij Putbos Memorial (B) – 1’49″85 (PR)
2 jun – Tijke Wentink – 800m bij Putbos Memorial (B) – 2’06″95
1 jun – Eni van Bree – 800m bij Asterix baanwedstrijd – 2’34″55 (PR)
1 jun – Troy de Juncker – 1500m bij Trackmeeting Utrecht – 4’26″68
1 jun – Ian de Juncker – 1500m bij Trackmeeting Utrecht – 5’04″06

m e i 2 0 1 8

27 mei – Mike Rasenberg – 3000m Steeple bij competitie – 10’41″18
27 mei – Troy de Juncker – 1500m bij competitie – 4’22″18
27 mei – Eni van Bree – 200m bij competitie – 28″28
27 mei – Eni van Bree – 400m bij competitie – 1’02″23
27 mei – Judi Becx – 800m bij competitie – 2’31″08
27 mei – Noël van Selow – 800m bij competitie – 2’33″59
27 mei – Noël van Selow – 400mH bij competitie – 1’17″03 (PR)
26 mei – Rick van Riel – 800m bij IFAM Ordergem (B) – 1’54″74 (PR)
26 mei – Tijke Wentink – 800m bij IFAM Ordergem (B) – 1’59″05
21 mei – Puk van Gool – 400m bij T-meeting – 52″73
21 mei – Eni van Bree – 400m bij T-meeting – 1’02″03
21 mei – Robin van Riel – 1500m bij T-meeting – 3’42″60 (PR + limiet WJK!)
21 mei – Rck van Riel – 1500m bij T-meeting – 3’57″62 (PR)
21 mei – Tijke Wentink – 1500m bij T-meeting – 4’19″02
19 mei – Milan Watzeels – 800m bij competitie – 2’24″33 (PR)
19 mei – Remko van den Hout – 800m bij competitie – 2’30″57 (PR)
18 mei – Puk van Gool – 400m bij Trackmeeting Wageningen – 52″95
18 mei – Lars Schellekens – 1500m bij Trackmeeting Wageningen – 4’40″98 (PR)
18 mei – Lars van Aalst – 5000m bij Trackmeeting Wageningen – 16’49″83 (PR)
13 mei – Ian de Juncker – 800m bij competitie – 2’19″72 (PR)
11 mei – Lars Schellekens – 800m bij Trackmeeting Utrecht – 2’13″87 (PR)
11 mei – Ian de Juncker – 800m bij Trackmeeting Utrecht – 2’21″95 (PR)
10 mei – Robin van Riel – 800m bij Harry Schulting Games – 1’51″02
10 mei – Rick van Riel – 800m bij Harry Schulting Games – 1’55″83 (PR)
10 mei – Puk van Gool – 800m bij Harry Schulting Games – 1’59″65
10 mei – Tijke Wentink – 800m bij Harry Schulting Games – 2’00″54
10 mei – Jorg Schellekens – 800m bij Harry Schulting Games – 2’12″38

a p r i l 2 0 1 8

22 apr – Judi Becx – 800m bij competitie – 2’34″87
22 apr – Eni van Bree – 400m bij competitie – 1’02″22
22 apr – Noël van Selow – 3000m bij competitie – 12’15″22
22 apr – Mike Rasenberg – 5000m bij competitie – 17’16″75
15 apr – Jorg Schellekens – 800m bij competitie – 2’04″85
15 apr – Lars Schellekens – 5km bij Voorjaarsloop Goirle – 18’30 (1e plaats)
15 apr – Ian de Juncker – 5km bij Voorjaarsloop Goirle – 20’47 (3e plaats)
15 apr – Esther Verhoeven – 5km bij Voorjaarsloop Goirle – 26’39 (5e plaats)
15 apr – Nicole Simons – 5km bij Voorjaarsloop Goirle – 28’55 (7e plaats)
11 apr – Robin van Riel – 5km bij Leemputtenloop – 15’03 (PR + 1e plaats)
11 apr – Tijke Wentink – 5km bij Leemputtenloop – 16’54 (3e plaats)
11 apr – Jorg Schellekens – 5km bij Leemputtenloop – 17’46 (2e plaats)
11 apr – Lars Schellekens – 5km bij Leemputtenloop – 17’53 (PR + 3e plaats)
11 apr – Mike Rasenberg – 5km bij Leemputtenloop – 18’18
11 apr – Ian de Juncker – 5km bij Leemputtenloop – 19’15

ma a a r t 2 0 1 8

31 mrt – Judi Becx – 5km bij Dommelloop – 21’13 (6e plaats)
31 mrt – Tijke Wentink – 1500m bij Openingswedstrijd Attila – 4’27″73
31 mrt – Lars Schellekens – 1500m bij Openingswedstrijd Attila – 4’50″08 (PR)
31 mrt – Ian de Juncker – 1500m bij Openingswedstrijd Attila – 4’57″93 (PR)
31 mrt – Judi Becx – 1500m bij Openingswedstrijd Attila – 5’33″49
31 mrt – Bente Smagge – 300m bij Openingswedstrijd Attila – 47″73
31 mrt – Puk van Gool – 300m bij Openingswedstrijd Attila – 37″50
31 mrt – Tijke Wentink – 300m bij Openingswedstrijd Attila – 40″37
31 mrt – Eni van Bree – 300m bij Openingswedstrijd Attila – 44″93
31 mrt – Judi Becx – 600m bij Openingswedstrijd Attila – 1’48″97
31 mrt – Eni van Bree – 600m bij Openingswedstrijd Attila – 1’54″46
31 mrt – Bente Smagge – 600m bij Openingswedstrijd Attila – 1’47″19
31 mrt – Puk van Gool – 600m bij Openingswedstrijd Attila – 1’26″21
31 mrt – Tijke Wentink – 600m bij Openingswedstrijd Attila – 1’31″04
18 mrt – Tijke Wentink – 10km bij Drunense Duinenloop – 35’11 (4e plaats)
18 mrt – Mike Rasenberg – 10km bij Drunense Duinenloop – 35’45 (6e plaats)
18 mrt – Troy de Juncker – 5km bij Talentrun Parelloop – 17’19 (37e plaats)
18 mrt – Jorg Schellekens – 5km bij Talentrun Parelloop – 17’35 (PR + 41e plaats)
18 mrt – Lars Schellekens – 5km bij Talentrun Parelloop – 18’23 (55e plaats)
18 mrt – Ian de Juncker – 5km bij Talentrun Parelloop – 19’26 (57e plaats)
11 mrt – Robin van Riel – 8km  bij NK Cross- 30’14 (2e plaats)
11 mrt – Troy de Juncker – 8km  bij NK Cross- 35’20 (32e plaats)
11 mrt – Jorg Schellekens – 8km  bij NK Cross- 35’26 (33e plaats)
11 mrt – Lars Schellekens – 6km  bij NK Cross- 27’46 (35e plaats)
11 mrt – Ian de Juncker – 6km  bij NK Cross- 30’25 (49e plaats)
11 mrt – Gijs Fuite – 3km  bij NK Cross- 14’49 (48e plaats)
11 mrt – Milan Watzeels – 2000m bij Attilarun- 7’05 (1e plaats)
11 mrt – Tijke Wentink – 10km  bij Attilarun- 35’27 (4e plaats)
11 mrt – Mike Rasenberg – 10km  bij Attilarun- 36’18 (7e plaats)
11 mrt – Lars van Aalst – 10km  bij Attilarun- 37’46 (PR en 11e plaats)
10 mrt – Puk van Gool – 800m indoor bij NSK – 1’59″41 (5e plaats)
10 mrt – Judi Becx – 400m indoor bij NSK – 1’07″73 (15e plaats)
4 mrt – Tijke Wentink – 5km bij Rico Salvettiloop – 17’10 (2e plaats)
4 mrt – Judi Becx – 5km bij Rico Salvettiloop – 21’35 (1e plaats)

f e b r u a r i 2 0 1 8

18 feb – Robin van Riel – 1500m finale bij NK Indoor Senioren – 3’58″41 (5e plaats)
17 feb – Robin van Riel – 1500m serie bij NK Indoor Senioren – 3’58″64
11 feb – Robin van Riel – 1500m bij NK Indoor Junioren – 3’52″38 (PR+ 2e plaats)
10 feb – Puk van Gool – 800m bij Indoor IFAM Gent (B) – 1’59″81
10 feb – Robin van Riel – 1500m bij NK Indoor Junioren – 4’17″19 (door naar finale)
10 feb – Jorg Schellekens – 800m bij NK Indoor Junioren – 2’06″27
10 feb – Mike Rasenberg – 5km bij Kruikenloop – 16’41 (PR+ 2e plaats)
10 feb – Tijke Wentink – 5km bij Kruikenloop – 16’46 (3e plaats)
10 feb – Troy de Juncker – 5km bij Kruikenloop – 16’56 (5e plaats)
10 feb – Lars van Aalst – 5km bij Kruikenloop – 17’30 (PR en 7e plaats)
10 feb – Ian de Juncker – 5km bij Kruikenloop – 18’27 (PR en 11e plaats)
10 feb – Nicole Simons – 5km bij Kruikenloop – 26’47 (20e plaats)
10 feb – Esther Verhoeven – 5km bij Kruikenloop – 26’50 (21e plaats)
10 feb – Henk Gallé – 10km bij Kruikenloop – 45’12 (28e plaats)
4 feb – Milan Watzeels – 3.03km bij Atledocross – 11’36 (3e plaats)
4 feb – Remko van den Hout – 3.03km bij Atledocross – 12’26 (10e plaats)
4 feb – Jeske van de Laar – 3.03km bij Atledocross – 15’29 (6e plaats)
4 feb – Bente Smagge – 3.03km bij Atledocross – 13’12 (3e plaats)
4 feb – Lars Schellekens – 3.67km bij Atledocross – 13’33 (4e plaats)
4 feb – Troy de Juncker – 5.5km bij Atledocross – 20’54 (3e plaats)
4 feb – Lars van Aalst – 5.5km bij Atledocross – 22’03 (4e plaats)
4 feb – Puk van Gool – 2.02km bij Atledocross – 7’00 (2e plaats)
4 feb – Judi Becx – 5.5km bij Atledocross – 25’26 (3e plaats)
4 feb – Esmay van de Laar – 5.5km bij Atledocross – 28’22 (7e plaats)

j a n u a r i 2 0 1 8

28 jan – Milan Watzeels – 3.07km bij Mastboscross – 11’53 (25e plaats)
28 jan – Remko van den Hout – 3.07km bij Mastboscross – 12’36 (33e plaats)
28 jan – Jeske van de Laar – 3.48km bij Mastboscross – 17’16 (21e plaats)
28 jan – Lars Schellekens – 4.88km bij Mastboscross – 18’07 (36e plaats)
28 jan – Robin van Riel – 7.13km bij Mastboscross – 23’08 (3e plaats)
28 jan – Jorg Schellekens – 7.13km bij Mastboscross – 26’26 (18e plaats)
28 jan – Esmay van de Laar – 7.13km bij Mastboscross – 40’27 (23e plaats)
28 jan – Puk van Gool – 2.64km bij Mastboscross – 8’44 (30e plaats)
28 jan – Mike Rasenberg – 10.82km bij Mastboscross – 40’39 (38e plaats)
21 jan – Robin van Riel – 7.4km bij Abdijcross – 25’05 (2e plaats)
21 jan – Jorg Schellekens – 7.4km bij Abdijcross – 29’29 (24e plaats)
21 jan – Rick van Riel – 4.6km bij Abdijcross – 16’37 (7e plaats)
21 jan – Lars Schellekens – 4.6km bij Abdijcross – 18’52 (32e plaats)
21 jan – Ian de Juncker – 4.6km bij Abdijcross – 19’59 (37e plaats)
21 jan – Milena Weber – 1.1km bij Spiridoncross – 5’09 (13e plaats)
21 jan – Milan Watzeels – 2.2km bij Spiridoncross – 8’30 (5e plaats)
21 jan – Remko van den Hout – 2.2km bij Spiridoncross – 9’15 (7e plaats)
21 jan – Gijs Fuite – 2.2km bij Spiridoncross – 9’30 (8e plaats)
21 jan – Jeske van de Laar – 4.05km bij Spiridoncross – 22’01 (5e plaats)
21 jan – Bente Smagge – 5.9km bij Spiridoncross – 27’30 (2e plaats)
21 jan – Troy de Juncker – 5.9km bij Spiridoncross – 22’51 (1e plaats)
21 jan – Puk van Gool – 4.1km bij Spiridoncross – 15’30 (1e plaats)
21 jan – Judi Becx – 5.9km bij Spiridoncross – 39’24 (7e plaats)
21 jan – Esmay van de Laar – 5.9km bij Spiridoncross – 40’28 (10e plaats)
21 jan – Tijke Wentink – 10.2km bij Spiridoncross – 39’46 (14e plaats)
14 jan – Jeske van de Laar – 4.1km bij Wilkin Sports Cross – 19’47 (4e plaats)
14 jan – Milan Watzeels – 4.1km bij Wilkin Sports Cross – 16’23 (3e plaats)
14 jan – Gijs Fuite – 4.1km bij Wilkin Sports Cross – 18’43 (10e plaats)
14 jan – Bente Smagge – 5.6km bij Wilkin Sports Cross – 25’38 (1e plaats)
14 jan – Lars Schellekens – 5.6km bij Wilkin Sports Cross – 21’05 (1e plaats)
14 jan – Jorg Schellekens – 5.6km bij Wilkin Sports Cross – 20’19 (1e plaats)
14 jan – Judi Becx – 5.6km bij Wilkin Sports Cross – 27’24 (6e plaats)
14 jan – Esmay van de Laar – 5.6km bij Wilkin Sports Cross – 30’23 (9e plaats)
14 jan – Mike Rasenberg – 11.2km bij Wilkin Sports Cross – 41’34 (5e plaats)
6 jan – Puk van Gool – 600m indoor bij Gerhard-Schlegel-Gedenksportfest – 1’26″16 (PR)

d e c e m b e r 2 0 1 7

31 dec – Robin van Riel – 6km bij Sylvestercross – 21’33 (4e plaats)
31 dec – Jorg Schellekens – 6km bij Sylvestercross – 24’48 (32e plaats)
31 dec – Rick van Riel – 4km bij Sylvestercross – 14’04 (2e plaats)
31 dec – Lars Schellekens – 4km bij Sylvestercross – 16’46 (53e plaats)
31 dec – Ian de Juncker – 4km bij Sylvestercross – 17’49 (59e plaats)
31 dec – Gijs Fuite – 2km bij Sylvestercross – 9’01 (43e plaats)
31 dec – Mike Rasenberg – 5km bij Oudejaarsloop – 17’15 (PR + 4e plaats)
17 dec – Puk van Gool – 2.37km bij Lidocross – 8’10 (1e plaats)
17 dec – Robin van Riel – 9.48km bij Lidocross – 30’56 (3e plaats)
17 dec – Mike Rasenberg – 9.48km bij Lidocross – 34’29 (12e plaats)
17 dec – Esmay van de Laar – 7.11km bij Lidocross – 36’18 (8e plaats)
17 dec – Rick van Riel – 5.04km bij Lidocross – 15’39 (1e plaats)
17 dec – Jorg Schellekens – 5.04km bij Lidocross – 16’51 (6e plaats)
17 dec – Lars Schellekens – 3.36km bij Lidocross – 11’19 (4e plaats)
17 dec – Ian de Juncker – 3.36km bij Lidocross – 11’54 (7e plaats)
17 dec – Jeske van de Laar – 3.36km bij Lidocross – 15’20 (4e plaats)
17 dec – Lars Schellekens – 3.36km bij Lidocross – 11’19 (4e plaats)
17 dec – Gijs Fuite – 2.37km bij Lidocross – 9’48 (12e plaats)
3 dec – Jeske van de Laar – 2.84km bij Enclavecross – 13’06 (3e plaats)
3 dec – Lars Schellekens – 3.87km bij Enclavecross – 14’07 (5e plaats)
3 dec – Ian de Juncker – 3.87km bij Enclavecross – 14’51 (7e plaats)
3 dec – Esmay van de Laar – 5.7km bij Enclavecross – 27’03 (10e plaats)

n o v e m b e r 2 0 1 7

26 nov – Mike Rasenberg  – 10.3km bij Warandeloop – 37’16 (37e plaats)
26 nov – Sanne Louer  – 5.8km bij Warandeloop – 22’12 (5e plaats)
26 nov – Esmay van de Laar  – 5.8km bij Warandeloop – 24’49 (11e plaats)
26 nov – Ian de Juncker  – 4.3km bij Warandeloop – 17’36 (78e plaats)
26 nov – Jeske van de Laar  – 3.8km bij Warandeloop – 20’21 (40e plaats)
26 nov – Robin van Riel  – 6.3km bij Warandeloop – 21’12 (10e plaats)
26 nov – Jorg Schellekens  – 6.3km bij Warandeloop – 24’21 (58e plaats)
26 nov – Puk van Gool  – 2.3km bij Warandeloop – 8’17 (67e plaats)
25 nov – Henk Gallé – 7.3k bij Warandeloop – 32’01 (20e plaats)
25 nov – Remko van den Hout – 2.7k bij Warandeloop – 9’21 (32e plaats)
25 nov – James Ramzan – 2.7k bij Warandeloop – 9’27 (34e plaats)
25 nov – Nicole Simons – 5.4k bij Warandeloop – 30’02 (84e plaats)
19 nov – Milena Weber – 1.81km bij Scorpiocross – 8’37 (12e plaats)
19 nov – Imeno Weber – 1.81km bij Scorpiocross – 8’51 (25e plaats)
19 nov – Jeske van de Laar – 2.64km bij Scorpiocross – 13’36 (6e plaats)
19 nov – Puk van Gool – 2.64km bij Scorpiocross – 9’44 (1e plaats)
19 nov – Lars Schellekens – 3.79km bij Scorpiocross – 14’34 (5e plaats)
19 nov – Ian de Juncker – 3.79km bij Scorpiocross – 15’23 (9e plaats)
19 nov – Bente Smagge – 3.79km bij Scorpiocross – 16’50 (1e plaats)
19 nov – Mike Rasenberg – 9.25km bij Scorpiocross – 34’39 (7e plaats)
19 nov – Judi Becx – 7.43km bij Scorpiocross – 35’50 (5e plaats)
19 nov – Esmay van de Laar – 7.43km bij Scorpiocross – 38’05 (6e plaats)
12 nov – Robin van Riel – 9.1km bij Maresiacross – 33’00 (1e plaats)
12 nov – Mike Rasenberg – 9.1km bij Maresiacross – 36’24 (12e plaats)
12 nov – Puk van Gool – 4.5km bij Maresiacross – 19’02 (1e plaats)
12 nov – Sanne Louer – 6.8km bij Maresiacross – 35’04 (9e plaats)
12 nov – Judi Becx – 6.8km bij Maresiacross – 36’48 (10e plaats)
12 nov – Esmay van de Laar – 6.8km bij Maresiacross – 39’11 (12e plaats)
12 nov – Rick van Riel – 3.3km bij Maresiacross – 10’42 (1e plaats)
12 nov – Jorg Schellekens – 3.3km bij Maresiacross – 11’19 (3e plaats)
12 nov – Lars Schellekens – 3.3km bij Maresiacross – 12’02 (10e plaats)
12 nov – Ian de Juncker – 3.3km bij Maresiacross – 13’37 (18e plaats)
12 nov – Bente Smagge – 3.3km bij Maresiacross – 14’39 (3e plaats)
12 nov – Jeske van de Laar – 3.3km bij Maresiacross – 17’17 (7e plaats)
12 nov – Remko van den Hout – 2.3km bij Maresiacross – 9’35 (9e plaats)
12 nov – Imeno Weber – 2.3km bij Maresiacross – 10’55 (31e plaats)
12 nov – Milena Weber – 2.3km bij Maresiacross – 11’28 (19e plaats)
5 nov – Judi Becx – 6.3km bij Drunense Duinen Cross – 30’26 (7e plaats)
5 nov – Esmay van de Laar – 6.3km bij Drunense Duinen Cross – 34’47 (9e plaats)
5 nov – Jorg Schellekens – 6.3km bij Drunense Duinen Cross – 23’31 (2e plaats)
5 nov – Lars Schellekens – 4.2km bij Drunense Duinen Cross – 15’17 (4e plaats)
5 nov – Ian de Juncker – 4.2km bij Drunense Duinen Cross – 17’49 (10e plaats)
5 nov – Remko van den Hout – 2.53km bij Drunense Duinen Cross – 11’27 (9e plaats)
5 nov – Jeske van de Laar – 2.1km bij Drunense Duinen Cross – 10’03 (5e plaats)
5 nov – Milena Weber – 1.75km bij Drunense Duinen Cross – 8’32 (12e plaats)
5 nov – Rick van Riel – 4.2km bij Crosscup Mol (B) – 13’44 (6e plaats)
5 nov – Robin van Riel – 6.2km bij Crosscup Mol (B) –  21’05 (9e plaats)

o k t o b e r 2 0 1 7

28 okt – Jorg Schellekens – 4km bij Snertcross – 14’46 (2e plaats)
28 okt – Lars Schellekens – 4km bij Snertcross – 15’04 (4e plaats)
28 okt – Ian de Juncker- 4km bij Snertcross – 16’13 (6e plaats)
28 okt – Bente Smagge – 4km bij Snertcross – 18’03 (1e plaats)
28 okt – Jeske van de Laar – 4km bij Snertcross – 20’47 (5e plaats)
28 okt – Gijs Brands – 4km bij Snertcross – 14’27 (1e plaats)
28 okt – Puk van Gool – 2km bij Snertcross – 6’42 (2e plaats)
28 okt – Sanne Louer – 6km bij Snertcross – 27’57 (6e plaats)
28 okt – Esmay van de Laar – 6km bij Snertcross – 30’58 (11e plaats)
28 okt – Mike Rasenberg – 8km bij Snertcross – 30’22 (5e plaats)
22 okt – Imeno Weber – 1.6km bij Blauwe Meer Cross – 7’31 (21e plaats)
22 okt – Milena Weber – 1.6km bij Blauwe Meer Cross – 7’55 (17e plaats)
22 okt – Anne Hoven – 1.6km bij Blauwe Meer Cross – 9’26 (26e plaats)
22 okt – Remko van den Hout – 2.4km bij Blauwe Meer Cross – 11’00 (13e plaats)
22 okt – Gijs Brands – 3.35km bij Blauwe Meer Cross – 12’47 (5e plaats)
22 okt – Lars Schellekens – 3.35km bij Blauwe Meer Cross – 13’16 (8e plaats)
22 okt – Ian de Juncker – 3.35km bij Blauwe Meer Cross – 15’12 (17e plaats)
22 okt – Jeske van de Laar – 3.35km bij Blauwe Meer Cross – 19’19 (5e plaats)
22 okt – Rick van Riel – 5.5km bij Blauwe Meer Cross – 21’00 (1e plaats)
22 okt – Jorg Schellekens – 5.5km bij Blauwe Meer Cross – 22’17 (3e plaats)
22 okt – Puk van Gool – 5.5km bij Blauwe Meer Cross – 23’10 (2e plaats)
22 okt – Sanne Louer – 5.5km bij Blauwe Meer Cross – 28’47 (5e plaats)
22 okt – Judi Becx – 5.5km bij Blauwe Meer Cross – 29’2 (8e plaats)
22 okt – Esmay van de Laar – 5.5km bij Blauwe Meer Cross – 34’53 (13e plaats)
22 okt – Robin van Riel – 8.25km bij Blauwe Meer Cross – 30’27 (3e plaats)
22 okt – Mike Rasenberg – 8.25km bij Blauwe Meer Cross – 34’41 (13e plaats)
8 okt – Jorg Schellekens – 5km bij Rondje Seppe – 17’59 (2e plaats)
8 okt – Lars Schellekens – 5km bij Rondje Seppe – 18’16 (PR)
8 okt – Ian de Juncker – 5km bij Rondje Seppe – 19’27 (PR)
1 okt – Robin van Riel – 10km bij Singelloop Breda – 33’55 (PR)
1 okt – Mike Rasenberg – 10km bij Singelloop Breda – 35’43 (PR)
1 okt – Gijs Brands – 5km bij Singelloop Breda – 17’32
1 okt – Sanne Louer – 5km bij Singelloop Breda – 21’27

s e p t e m b e r 2 0 1 7

24 sep – Rick van Riel – 1500m bij competitie – 4’18″67
24 sep – Lars Schellekens – 1500m bij competitie – 4’53″50 (PR)
17 sep – Mike Rasenberg – 3000m SC bij competitie – 10’39″35 (PR)
17 sep – Robin van Riel – 5000m bij competitie – 15’50″83 (PR)
15 sep – Rick van Riel – 1500m bij Trackmeeting Wageningen – 4’03″93 (PR)
15 sep – Ian de Juncker – 1500m bij Trackmeeting Wageningen – 4’58″94 (PR)
15 sep – Troy de Juncker – 800m bij Trackmeeting Wageningen – 2’04″69 (PR)
15 sep – Lars Schellekens – 800m bij Trackmeeting Wageningen – 2’25″20
3 sep – Mike Rasenberg – 10km bij Tilburg Ten Miles – 36’02 (PR+ 3e plaats)
3 sep – Robin van Riel – 5km bij Tilburg Ten Miles – 15’44
3 sep – Rick van Riel – 5km bij Tilburg Ten Miles – 16’23
3 sep – Gijs Brands – 5km bij Tilburg Ten Miles – 17’16 (PR)
3 sep – Puk van Gool – 5km bij Tilburg Ten Miles – 18’00
3 sep – Troy de Juncker – 5km bij Tilburg Ten Miles – 18’30
3 sep – Jorg Schellekens – 5km bij Tilburg Ten Miles – 18’35
3 sep – Lars Schellekens – 5km bij Tilburg Ten Miles – 18’52 (PR)
3 sep – Milan Watzeels – 5km bij Tilburg Ten Miles – 20’17
3 sep – Ian de Juncker – 5km bij Tilburg Ten Miles – 20’25
3 sep – Jack van Avendonk – 5km bij Tilburg Ten Miles – 20’43
3 sep – Remko van den Hout – 5km bij Tilburg Ten Miles – 23’09
3 sep – Nicole Simons – 5km bij Tilburg Ten Miles – 27’35
3 sep – Robin van Riel – 5km bij Tilburg Ten Miles – 15’44
3 sep – Sanne Louer – 10km bij Tilburg Ten Miles – 45’54
3 sep – Noël van Selow – 10km bij Tilburg Ten Miles – 49’41
1 sep – Jorg Schellekens – 1000m bij Trackmeeting Utrecht – 2’51″97
1 sep – Gijs Brands – 1000m bij Trackmeeting Utrecht – 2’57″46 (PR)
1 sep – Lars Schellekens – 1000m bij Trackmeeting Utrecht – 3’05″96 (PR)

a u g u s t u s 2 0 1 7

26 aug – Lars Schellekens – 4.1km bij Bels Lijntje – 16’02 (1e plaats)
26 aug – Ian de Juncker – 4.1km bij Bels Lijntje – 16’38 (2e plaats)
11 aug – Noël van Selow – 800m bij Trackmeeting Utrecht – 2’35″79
11 aug – Jorg Schellekens – 1500m bij Trackmeeting Utrecht – 4’33″84
11 aug – Gijs Brands – 1500m bij Trackmeeting Utrecht – 4’39″19
11 aug – Lars Schellekens – 1500m bij Trackmeeting Utrecht – 5’03″93

j u l i 2 0 1 7

14 jul – Puk van Gool – 400m bij NK Senioren – 53″07
9 jul – Milan Watzeels – 1000m bij Brabantse Kampioenschappen – 3’13″01
2 jul – Willemijn Fuite – 2000m SteepleChase bij finale NK Junioren – 8’08″05 (11e plaats)
1 jul – Robin van Riel – 800m bij finale NK Junioren – 1’53″00 (1e plaats)
1 jul – Rick van Riel – 800m bij finale NK Junioren – 1’58″13 (3e plaats)
1 jul – Troy de Juncker – 1500m bij series NK Junioren – 4’38″36 (11e plaats)
1 jul – Jorg Schellekens – 1500m bij series NK Junioren – 4’40″53 (15e plaats)
1 jul – Willemijn Fuite – 1500m bij series NK Junioren – 5’12″18 (12e plaats)
1 jul – Mike Rasenberg – 5km bij Chaamloop – 17’20 (5e plaats)

j u n i 2 0 1 7

30 jun – Rick van Riel – 800m bij series NK Junioren – 2’00″35 (door naar finale)
30 jun – Robin van Riel – 800m bij series NK Junioren – 1’57″65 (door naar finale)
30 jun – Jorg Schellekens – 800m bij series NK Junioren – 2’03″81 (PR)
25 jun – Jorg Schellekens – 800m bij competitie – 2’10″22
25 jun – Troy de Juncker – 3000m bij competitie – 10’15″85
23 jun – Sanne Louer – 800m bij Trackmeeting Utrecht – 2’31″23 (PR)
23 jun – Willemijn Fuite – 800m bij Trackmeeting Utrecht – 2’32″13
23 jun – Lars Schellekens – 800m bij Trackmeeting Utrecht – 2’23″35 (PR)
23 jun – Noël van Selow – 1500m bij Trackmeeting Utrecht – 5’18″11
22 jun – Milan Watzeels – 1000m bij Avondwedstrijd DAK – 3’14″26
17 jun – Rick van Riel – 800m bij Gouden Spike – 1’55″88 (PR én 4e tijd aller tijden NL)
17 jun – Robin van Riel – 800m bij Gouden Spike – 1’56″12
17 jun – Lars Schellekens – 5km bij Midzomerloop – 19’14 (2e plaats)
14 jun – Rick van Riel – 1500m weg bij Hardloopgala Gilze – 4’18 (1e plaats)
14 jun – Puk van Gool – 1500m weg bij Hardloopgala Gilze – 4’24 (2e plaats)
14 jun – Tijke Wentink – 1500m weg bij Hardloopgala Gilze – 4’26 (3e plaats)
14 jun – Jorg Schellekens – 1500m weg bij Hardloopgala Gilze – 4’43 (5e plaats)
14 jun – Gijs Brands – 1500m weg bij Hardloopgala Gilze – 4’43 (6e plaats)
14 jun – Lars Schellekens – 1500m weg bij Hardloopgala Gilze – 5’08 (7e plaats)
14 jun – Milan Watzeels – 1500m weg bij Hardloopgala Gilze – 5’10 (8e plaats)
14 jun – Sanne Louer – 1500m weg bij Hardloopgala Gilze – 5’18 (3e plaats)
14 jun – Noël van Selow – 1500m weg bij Hardloopgala Gilze – 5’26 (4e plaats)
14 jun – Judi Becx – 1500m weg bij Hardloopgala Gilze – 5’44 (5e plaats)
14 jun – Mike Rasenberg – 5km weg bij Hardloopgala Gilze – 17’22 (20e plaats)
14 jun – Kiflom Gebreslasie – 5km weg bij Hardloopgala Gilze – 18’27 (26e plaats)
14 jun – Jack van Avendonk – 5km weg bij Hardloopgala Gilze – 18’29 (10e plaats)
11 jun – Rick van Riel – 1500m bij competitie – 4’07″95 (PR)
11 jun – Lars Schellekens – 1500m bij competitie – 5’03″71
11 jun – Ian de Juncker – 1500m bij competitie – 5’09″50
11 jun – Willemijn Fuite – 1500m bij competitie – 5’10″02 (PR)
10 jun – Robin van Riel – 800m bij Flanders Cup Huizingen (B) – 1’50″32 (PR en onder EJK limiet)
10 jun – Rick van Riel – 800m bij competitie – 1’58″93
10 jun – Willemijn Fuite – 800m bij competitie – 2’32″48
10 jun – Milan Watzeels – 1000m bij competitie – 3’09″79 (PR)
10 jun – Milan Watzeels – 80m bij competitie – 11″40 (PR)
10 jun – Gijs Fuite – 1000m bij competitie – 3’29″15
10 jun – Mike Rasenberg – 5km bij Dwars door Dongen – 17’20 (1e plaats)
10 jun – Esmay van de Laar – 5km bij Dwars door Dongen – 24’57 (33e plaats)
10 jun – Jeske van de Laar – 1EM bij Dwars door Dongen – 7’09 (2e plaats)
10 jun – Jorg Schellekens – 1EM bij Dwars door Dongen – 5’00 (1e plaats)
10 jun – Tijke Wentink – 1EM bij Dwars door Dongen – 4’50 (5e plaats)
10 jun – Sanne Louer – 1EM bij Dwars door Dongen – 5’39 (3e plaats)
10 jun – Noël van Selow – 1EM bij Dwars door Dongen – 5’52 (4e plaats)
5 jun – Puk van Gool – 400m bij T-Meeting – 52″05 (PR)
3 jun – Mike Rasenberg – 5km bij Rondje Rijen – 17’38 (4e plaats)
3 jun – Nicole Simons – 5km bij Rondje Rijen – 26’53 (12e plaats)
2 jun – Robin van Riel – 800m bij Global Athletics – 1’51″00 (PR)
2 jun – Rick van Riel – 1500m bij Trackmeeting Utrecht – 4’09″42 (PR)
2 jun – Tijke Wentink – 1500m bij Trackmeeting Utrecht – 4’11″06 (PR)
2 jun – Troy de Juncker – 1500m bij Trackmeeting Utrecht – 4’12″02 (PR)
2 jun – Gijs Brands – 1500m bij Trackmeeting Utrecht – 4’40″65 (PR)
2 jun – Lars Schellekens – 1500m bij Trackmeeting Utrecht – 4’57″88 (PR)
2 jun – Ian de Juncker – 1500m bij Trackmeeting Utrecht – 4’59″81 (PR)
2 jun – Sanne Louer – 1500m bij Trackmeeting Utrecht – 5’10″73
2 jun – Puk van Gool – 400m bij Trackmeeting Utrecht – 53″07
2 jun – Tijke Wentink – 800m bij Trackmeeting Utrecht – 2’03″87
1 jun – Willemijn Fuite – 2000m Steeple bij Energie MIla Trackmeeting – 8’09″40

m e i 2 0 1 7

28 mei – Mike Rasenberg – 3000m Steeple bij competitie – 10’46″51 (PR)
28 mei – Robin van Riel – 1500m bij competitie – 4’01″08
27 mei – Puk van Gool – 800m bij IFAM Oordegem – 1’57″74 (PR)
27 mei – Rick van Riel – 800m bij competitie – 2’01″59
27 mei – Rick van Riel – 150m bij competitie – 17″97 (PR)
27 mei – Rick van Riel – 800m bij competitie – 2’01″59
27 mei – Willemijn Fuite – 800m bij competitie – 2’33″15
25 mei – Rick van Riel – 800m bij Harry Schulting Games – 1’58″31 (PR)
25 mei – Tijke Wentink – 800m bij Harry Schulting Games – 1’58″77 (PR)
25 mei – Puk van Gool – 800m bij Harry Schulting Games – 1’59″00 (PR)
25 mei – Jorg Schellekens – 800m bij Harry Schulting Games – 2’07″18
25 mei – Lars Schellekens – 800m bij Harry Schulting Games – 2’24″73 (PR)
25 mei – Ian de Juncker – 800m bij Harry Schulting Games – 2’25″57 (PR)
25 mei – Willemijn Fuite – 3000m bij Harry Schulting Games – 11’37″20
25 mei – Troy de Juncker – 3000m bij Harry Schulting Games – 9’22″97 (PR)
25 mei – Noël van Selow – 5km bij Dreefloop – 20’57 (4e plaats)
18 mei – Ian de Juncker – 800m bij competitie – 2’25″86 (PR)
18 mei – Rick van Riel – 800m bij competitie – 1’59″67
18 mei – Robbert Hijman – 800m bij competitie – 2’28″88 (PR)
18 mei – Lotte de Graauw – 800m bij competitie – 2’41″14 (PR)
17 mei – Lars Schellekens – 800m bij Avondwedstrijd Atledo – 2’26″27 (PR)
17 mei – Jorg Schellekens – 800m bij Avondwedstrijd Atledo – 2’12″09
14 mei – Jeske van de Laar – 2.5km bij TRR Bosloop – 12’21 (1e plaats)
14 mei – Esmay van de Laar – 5km bij TRR Bosloop – 27’40 (1e plaats)
13 mei – Mike Rasenberg – 5km bij Kaaienloop – 18’12 (11e plaats)
13 mei – Noël van Selow – 5km bij Kaaienloop – 21’02 (5e plaats)
13 mei – Nicole Simons – 5km bij Kaaienloop – 28’50 (39e plaats)
12 mei – Robin van Riel – 800m bij Trackmeeting Utrecht – 1’52″97 (PR)
12 mei – Rick van Riel – 800m bij Trackmeeting Utrecht – 1’58″74 (PR)
12 mei – Puk van Gool – 800m bij Trackmeeting Utrecht – 2’00″79
12 mei – Jorg Schellekens – 800m bij Trackmeeting Utrecht – 2’13″05
12 mei – Lars Schellekens – 800m bij Trackmeeting Utrecht – 2’29″72 (PR)
12 mei – Troy de Juncker – 1500m bij Trackmeeting Utrecht – 4’12″87 (PR)
12 mei – Tijke Wentink – 1500m bij Trackmeeting Utrecht – 4’22″89
12 mei – Ian de Juncker – 1500m bij Trackmeeting Utrecht – 5’06″67 (PR)
12 mei – Sanne Louer – 1500m bij Trackmeeting Utrecht – 5’16″24
7 mei – Robin van Riel – 1500m bij competitie – 4’01″89
7 mei – Troy de Juncker – 800m bij competitie – 2’04″60 (PR)
7 mei – Jorg Schellekens – 800m bij competitie – 2’07″32
6 mei – Rick van Riel – 800m bij competitie – 2’00″49 (PR)
6 mei – Rick van Riel – 100m bij competitie – 12″46 (PR)
6 mei – Milan Watzeels – 1000m bij competitie – 3’17″64
6 mei – Milan Watzeels – 80m bij competitie – 11″76 (PR)
6 mei – Gijs Fuite – 1000m bij competitie – 3’36″64
6 mei – Willemijn Fuite – 800m bij competitie – 2’33″93
5 mei – Jeske van de Laar – 2.5EM bij Libertyrun – 21’52 (6e plaats)
5 mei – Esmay van de Laar – 2.5EM bij Libertyrun – 20’30 (7e plaats)
5 mei – Lars Schellekens – 2.5EM bij Libertyrun – 16’24 (8e plaats)
5 mei – Ian de Juncker – 2.5EM bij Libertyrun – 16’32 (9e plaats)
5 mei – Mike Rasenberg – 5EM bij Libertyrun – 29’52 (15e plaats)

a p r i l 2 0 1 7

30 apr – Noël van Selow – 800m bij competitie – 2’33″66
30 apr – Puk van Gool – 800m bij competitie – 2’02″22
30 apr – Tijke Wentink – 800m bij competitie – 2’09″49
30 apr – Noël van Selow – 400m bij competitie – 1’07″37
30 apr – Mike Rasenberg – 5000m bij competitie – 17’46″53
30 apr – Sanne Louer – 3000m bij competitie – 11’53″91 (PR)
15 apr – Judi Becx – 5km bij Vennenloop – 21’56 (12e plaats)
15 apr – Jeske van de Laar – 1500m bij Vennenloop – 6’14 (2e plaats)
12 apr – Tijke Wentink – 5km bij Leemputtenloop – 16’08 (PR + 4e plaats)
12 apr – Rick van Riel – 5km bij Leemputtenloop – 16’24 (1e plaats)
12 apr – Troy de Juncker – 5km bij Leemputtenloop – 16’37 (PR + 2e plaats)
12 apr – Jorg Schellekens – 5km bij Leemputtenloop – 18’06 (6e plaats)
12 apr – Ian de Juncker – 5km bij Leemputtenloop – 19’50 (9e plaats)
12 apr – Sanne Louer – 5km bij Leemputtenloop – 21’01 (4e plaats)
2 apr – Robin van Riel – 5km bij Talentrun Parelloop – 15’44 (PR + 13e plaats)
2 apr – Rick van Riel – 5km bij Talentrun Parelloop – 16’07 (PR + 16e plaats)
2 apr – Troy de Juncker – 5km bij Talentrun Parelloop – 16’58 (36e plaats)
2 apr – Tijke Wentink – 5km bij Talentrun Parelloop – 17’01 (39e plaats)
2 apr – Jorg Schellekens – 5km bij Talentrun Parelloop – 17’45 (PR + 52e plaats)
2 apr – Gijs Brands – 5km bij Talentrun Parelloop – 17’47 (PR + 54e plaats)
2 apr – Ian de Juncker – 5km bij Talentrun Parelloop – 20’33 (PR + 77e plaats)

m a a r t 2 0 1 7

26 mrt – Jorg Schellekens – 5km bij Drunense Duinenloop – 15’51 (2e plaats)
26 mrt – Tijke Wentink – 10km bij Drunense Duinenloop – 35’25 (5e plaats)
26 mrt – Mike Rasenberg – 10km bij Drunense Duinenloop – 37’12 (9e plaats)
19 mrt – Mike Rasenberg – 10km bij Attilarun – 37’25 (5e plaats)
19 mrt – Jeske van de Laar – 2.5km bij TRR Bosloop – 12’38 (2e plaats)
19 mrt – Esmay van de Laar – 5km bij TRR Bosloop – 28’54 (1e plaats)
5 mrt – Robin van Riel – 7.2km bij NK Cross – 23’57 (2e plaats + 3e plaats Nationaal Crosscircuit)
5 mrt – Troy de Juncker – 7.2km bij NK Cross – 25’47 (16e plaats)
5 mrt – Jorg Schellekens – 7.2km bij NK Cross – 27’40 (33e plaats)
5 mrt – Lars Schellekens – 6.4km bij NK Cross – 26’36 (48e plaats)
5 mrt – Ian de Juncker – 6.4km bij NK Cross – 28’54 (53e plaats)
5 mrt – Tijke Wentink – 5km bij Rico Salvettiloop – 17’45 (2e plaats)
5 mrt – Nicole Simons – 5km bij Rico Salvettiloop – 28’17 (11e plaats)
5 mrt – Judi Becx – 10km bij Rico Salvettiloop – 49’03 (10e plaats)
4 mrt – Milan Watzeels – 1.9km bij NK Cross – 6’23 (16e plaats)
4 mrt – Willemijn Fuite – 1.9km bij NK Cross – 6’44 (23e plaats)
4 mrt – Rick van Riel – 2.7km bij NK Cross – 9’07 (Nederlands Kampioen + 1e plaats Nationaal Crosscircuit)
4 mrt – Gijs Brands – 2.7km bij NK Cross – 10’07 (20e plaats)